Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Másnak is féltékeny...

Kismamák! Másnak is féltékeny a férje a babára?

Figyelt kérdés

Az Én Férjem nagyon szereti a Fiúnkat, de féltékeny, nagyon.

Még hangsúlyozza is, hogy anya az enyém!!!

Ez normális? Pedig mindent megteszek, hogy Ő se érezze nélkülözve magát, a gyereket is az apja szeretetére nevelem.

Ok. Fiam nagyon-nagyon anyás, mindenki el van hülve aki látja, hogy hogy ragaszkodik, pedig még csak 8,5hós. De szerintem ez most csak a szeparációs félelme...

Amúgy mindenkire vigyorog a mai napig, nem egy barátságtalan baba.

Férjem mikor nő ki ebből a féltékenységből?


2009. jún. 16. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Nekünk lányom van, de soha nem volt féltékeny szerencsére!:)
2009. jún. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Férjed vagy nagyon önző, és ki akar téged sajátítani, vagy önértékelési zavarban szenved.Szerintem ez csúnya dolog, amikor a saját gyermekére féltékeny, az én apám soha nem volt féltékeny az anyánk szeretetére, de mikor felnőttem, és mindent édesanyámmal beszéltem meg már mivel lány(nő) vagyok, így ő is el kezdett féltékenykedni anyám felém való szeretetére,pedig régen sosem volt féltékeny.Ha édesanyám az én edvenc ételem készítete el, akkor arra is pikkelt.Szóval nehéz ez.:(
2009. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáld bevonni a gyerek körüli teendőkbe. Ha eddig nem tette, eleinte veled együtt pl. fürdetésnél, aztán egyre ngyobb önállóságot kapva. Vagy hagyd rá amíg te főzől, házimunkát végzel, küldd el őket együtt levegőzni. Akkor tanál ő is jobban a magáénak érzi a kicsit, közelebb kerülnek egymáshoz.
2009. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A fürdetés kezdetektől férjem dolga, járnak együtt sétálni, bevásárolni.

Ha elalszik a kicsi hozzábújok, beszélgetünk..

Mégis féltékeny. Lehet még ő maga is gyermek.

2009. jún. 16. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!