Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babám utál a...

Csak az én babám utál a babakocsiban?

Figyelt kérdés
Egész végig ordít a kicsi manókám (5 hónapos) amíg lenn vagyunk. Amint hazaérünk, kiveszem, megnyugszik és elalszik. 2 hónapja ez megy. Nem ölteztetem be, nincs a napon... Egyszerűen csak gyűlöli a babakocsit.
2009. jún. 15. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én babám 15 hetes, 3 hós kora óta ő is utál a babakocsiban lenni. Mózesben van, ülne felfele, húzza fel magát, ülni még nem tud. Végigsírja a sétát, csak nagy nehezen alszik el benne. A védőnő szerint az a baja, hogy nem lát ki belőle. Hát... Beleraktuk a sport részbe, az sem tetszett neki. Nem tudom én sem miért csinálja, pedig az első 3 hónapban imádta a babakocsit. Nem vagy egyedül, az én kislányom sem szereti már :(

2009. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy rövid időszak, hogy az enyém sem bírt benne lenni, csak ha alvósan tettük bele. Most is hamar megunja, nem lehet vele messzire menni. Ez van, ők jobban szeretik az otthoni kis vackukat:)))
2009. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én babám sem rajong érte. Pár hetesen is sírt benne, most, hogy tud járni, mindig ki akar mászni belőle. Néha volt egy kissé jobb időszak...

11 hós kisfiú anyukája

2009. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is utálta, csak dísznek volt:(kb.:1,5 éves koráig.

Most hogy már nagy elvan benne:)

2009. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld úgy tenni h kilásson a kocsiból. Nekem ez segített, itt a fórumon írták h úgy leköti őket a látnivaló h elfelejtik a búbánatukat. Ezért hónapokon át hason fekve sétáltunk (mármint a babám), a babakocsin elöl van egy hálós rész, azon kukucskált ki, vagy megfordítottam h a feje volt a babakocsi vége felé (szintén hason) és úgy nézelődött. Amióta négykézláb áll ismét téboly lett a séta, uh itteni javaslatra 45 fokban megdöntöttem az ülést és becsatoltam a biztonsági övet, h ne forogjon hasra. Szerencsére működik, már három napja egy hang nélkül utazik, csak úgy les jobbra-balra :)
2009. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hónapos, és nálunk is ugyanez van. Mikor leviszem, először a közeli zsákutca felé veszem az irányt, ahol nincs sok ember. Ott kitombolja magát, majd amikor elálmosodik, megyek vele népesebb helyekre, de messzire nem merek már elmenni vele. Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy miért is sétálok vele, ha ennyire utálja!?
2009. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Akkor nem csak mi vagyunk így... Hát én már úgy döntöttem ,hogy inkább az erkélyen fogunk levegőzni, mert mindent elkövettem annak érdekében hogy jól érezze magát séta közben , de hiába. (Megetettem, kilát a kocsiból, játéka is van.) Ő ilyen. Anyósom meg anyukám értetlenkedve állnak hogy hogy létezik ilyen, hisz minden baba imádja. Meg hogy hagyjam sírni, majd biztos megnyugszik és elalszik. De ez sem jött be, mert annyira felzaklatja magát, hogy tiszta víz lesz az egész baba, meg már köhögve fuldoklik úgy, hogy ki is kell vennem! Minden jót nektek, és boldog babázást!
2009. jún. 16. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!