Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az lehet, hogy 4 hónapos...

Az lehet, hogy 4 hónapos babám azért sír a babakocsiban, mert nem lát ki? Kicsit megemelhetem a kocsit szerintetek?!

Figyelt kérdés
Eddig nem volt gond, nagyon szeretett kocsikázni, de tegnap is hazáig torka szakadtából ordított, le volt izzadva ki se tudtam venni megvigasztalni :(
2010. nov. 3. 07:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami fajdalma van? Lehet egy natha, de lehet a foga is pl.
2010. nov. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megemelheted egy kicsit, a babahordóban is félig ülő helyzetben vannak. Én is ezt csináltam, de ugyanúgy ordít. :(
2010. nov. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Megemelheted már,én is 4 hónaposan emeltem meg a kocsit kicsit.De szerintem valami másért sírhatott.
2010. nov. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is a babahordóra gondoltam, vagyis hogy abban is el van... Egyébként nem hiszem hogy beteg lesz semmi jelét nem látom, a foga esetleg, de csak a babakocsiban fáj neki? Egyébként jó baba, és a kocsizást is imádta, beletettem és aludt órákat is, most már nem nagyon alszik benne és szerintem nagyon elunja magát, mert egy darabig eljátszik a csörgővel ami fenn van neki de utána semmi nem jó, még a cumi se pedig az meg szokta nyugtatni, ezért gondoltam hogy ez lehet a baj.
2010. nov. 3. 07:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is. Mi városban lakunk és ott még csak-csak lehetett vele fél órát sétálni, de a szüleimnél falun 5 percet sem ült meg. Nem látott semmit, nem volt zaj, hangok és ordított. Akkor múlt el, amikor már biztosan ült a kocsiban és tudott nézelődni. Sajna ezt ki kell várni. Szerintem nyugodtan emeld meg picit a hátlapot. Az én lányom 5 hónapos kora óta ülő-kocsiban sétál, igaz, ekkor már a járókában is üldögélt. Azért várd meg te is, míg magátúl megtartja magát, csak akkor emeld fel teljesen, de egy picit szerintem most is lehet. Ki akar nézni belőle, szerintem ez a gond.
2010. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
magátúl=magától bocs, elírás volt:-)
2010. nov. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 hetes koráig viselte el a mózest, utána üvöltött benne. Onnantól kezdve a bébihordóval jártunk sétálni, abból kilátott annyira, hogy ne üvöltsön. De aludni is tudott benne jókat. Próbáld ki, hátha ez a baj...
2010. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az lesz ki próbálom, felkel, eszünk, és elindulunk vásárolni, kíváncsi leszek így marad e, de úgy gondolom biztos tetszeni fog majd neki, köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!
2010. nov. 3. 08:18
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja és sejtetem hogy csak elírás, ha nem hívod rá fel a figyelmem észre sem veszem :)
2010. nov. 3. 08:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ugyanez volt, úgyhogy pontosan tudom, hogy miről beszélsz! Ráadásul én ki sem tudtam venni, mert közben a bátyjára is kellett figyelnem, aki mellettünk biciklizett és nálunk sajnos elég rossz utak vannak, fél kézzel nem lehet tolni a babakocsit, szóval kemény időszak volt.

De azért én még várnék vele 1 hónapot, mármint a háttámla megemelésével, 4 hónaposan még elég gyenge a gerincük, de napról napra erősödik, 5 hónaposan már elég erős hozzá.

A hordozó és a pihenőszék C alakú, abban végig meg van támasztva a hátuk, míg a babakocsiban teljesen máshogy ülnek, ott a hát alsó szakaszán és a csípőn van a súly.

De persze én nem vagyok szakértő :)

2010. nov. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!