Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megemelhetem a matracot? Hány...

Megemelhetem a matracot? Hány centit?

Figyelt kérdés
Egyhónapos a babám. Sokszor bukik, és sokszor félre is nyeli az ágyban. Pedig előtte sokáig büfiztetjük, mégis akár egy óra múlva is feljön a tejecske. Azt hallottuk, hogyha megemeljük a fejénél a matracot, és nem lesz már teljesen vízszintes a fekvés, akkor ez segíthet. A kórházban is a kocsiban enyhén meg voltak emelve az újszülöttek, ezért is gondoltam, hogy jó lehet. Valakinek esetleg javasolta már orvos?
2011. márc. 21. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Eloszor is gratulalok a babahoz!

Igen javasolta az orvos, de az agyat kell megemelni, nem a matracot, mert az gerincproblemat okoz.

Nalunk is hasonlo problema van es megemeltuk a kisagy ket hatso labat, 2-2 vastag muszaki szotart tettunk ala.

6 honapos kislany anyukaja.

2011. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem az ágyát emeltem meg, hanem hasra tettem. Az ágy megemelése marha kényelmetlen, gondolj csak bele, a fejed kicsi lenntebb van mint a többi testrészed. Neked sem lenne kényelmes.
2011. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a matrac alá tettem egy plédet igy a fejrésznél 2-3cm-t emelkedett.Nem lesz a gerincének semmi baja elég merev a matrac nem fog megtörni (ha igen az rossz matrac). 5hetes pici fiú anyukája :)
2011. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szótárakat tettem az ágy lába alá.

Másodiknak: nem a feje lesz lejjebb :D Épp ez a lényeg, hogy feljebb legyen a feje, mint a teste :D

Nekünk nem vált be, egy idő után vissza is állítottuk, mert hamar elkezdett fordulni a babánk és folyton keresztben volt úgyis.

2011. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megemeltük az ágyat. Most majd kiderül, de bízunk benne. :)
2011. márc. 22. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!