Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ifjúsági ágyba milyen...

Az ifjúsági ágyba milyen matracot vennél 16 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Le kell cserélnünk a kiságyat és nem tudom, hogy sima kókuszmatracot vagy inkább kókusz-szivacs kombinációt vegyünk?
2011. szept. 1. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:

mi rugós matracot vágattunk bele direkt kemény habból gyerekeknek. kétoldalú huzattal téli - nyári.


matracdepóban vettük eü kártyát is elfogadnak

2011. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ meddig akarjátok használni. De inkább rúgós, vagy szivacs kókusz vastag matracot!
2011. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Minél tovább szeretnénk használni. Egyre inkább tetszik a nem csak sima kókuszmatrac. Gyorsan kell döntenünk, kérlek írjatok még!


[link]

2011. szept. 1. 13:48
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk gyárilag csak szivacsot adtak hozzá. Használhatatlan volt. a 1,5 éves gyerekem picit belesüppedt. Ekkor vettünk szivacs-kókusz variációt. szuper kényelmes. Én is aludtam rajta. és sokáig fog tartani.
2011. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!


Mi is most cserélünk, én a kókuszt ki nem álhattam, iszonyat kemény, már sajnálom, hogy annak idején ilyet vettünk a kiságyba is. Mindig paplant, takarót tettem rá, hogy kicsit puhább legyen, mert olyan kemény volt mintha a földön aludna a gyerek Persze van aki arra esküszik...Én latex matracot rendeltem a rottex-től. Ez azért lágyabb jóval, 90 fokon mosható huzattal. Amúgy meg arra jutottam, hogy a matracot árusító helyeken minden szépet leírnak, de nem konkréten egy adott matrachoz kapcsolódva egy ortopéd orvos írja le a véleményét. Azzal hirdetnek, amivel el lehet adni. Gyerekeknek a kemény a jó, mert mindenhol ezt mondják. Aztán utánnajárva kiderült, hogy nem a betonkemény kókusz a legjobb megoldás, csak most az van felkapva. Mindenesetre én sima kókuszt tuti nem vennék, a gyerek még nem tudja mondani, hogy neki mi a kényelmes, így magamból indulok ki, és én kókuszon nem aludnék.

2011. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
prezident extra kux matracot most rendeltük meg.
2011. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kux helyett lux
2011. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Végülis kókusz-szivacs matracot vettünk, azt amelyiket belinkeltem, remélem szeretni fogja a kisfiam!

2011. szept. 2. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!