Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet ifjúsági ágyban...

Mikor lehet ifjúsági ágyban aludnia, kiságy helyett?

Figyelt kérdés

Tetszik a Dany ágy, elég biztonságosnak is néz ki, kisfiam 15 hónapos, augusztus végén jön a tesó

:))

a kiságyat és a pelenkázót már szeretném átruházni az új családtagnak, a nagyfiúnak meg nagyfiús asztalt-széket és ágyat szeretnék a szobájába(külön szobájuk lesz/van)


Lehet már 18 hónaposan ilyenben aludnia?

Ti hogy csináltátok?

Mikor került ár nagyobb ágyba? :)


2011. febr. 18. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
23 hónaposan kapta a leesésgátlós ágyát. Simán alszik benne, sosem esett le. Szerintem már 18 hónaposan tud aludni rendes ágyban, de azért leesésgátló kell, vagy szivacs az ágy mellé.
2011. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a dany ágy olyan, ezért is tetszik nagyon
2011. febr. 18. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Unokahúgoméknál másfél év van a két gyerkőc között. A "nagy" bő 2 hónappal a kicsi születése előtt került át a nagy ágyba. Így nem volt gond, hogy a pici kapta a kiságyat.
2011. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiam 16 hónapos, 3 hónapja az én egykori gyerekheverőmön alszik, mellé van tolva a kiságy leesésgátlónak (a rácsos). Utálta a rácsokat, így amint le tudott mászni biztonsággal a másikról, már ki is mentettem. Azóta nem ordít éjjel, ha nem tud aludni vagy valami zavarja, hanem átjön hozzánk.
2011. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15 hónapos volt a kisfiam mikor a kiságyát átcseréltem rendes ágyra.nem volt vele semmi probléma.a mienken nincs leesésgátló,igy néhány nap este raktam az ágy elé párnákat,meg nem használt takarót,ha legurulna,de nem gurult le.sőt jóval kevesebbet mocorog mióta a másik ágya van.
2011. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17 hónapos a kisfiam, szintén aug.végén jön a kistesó. Rögtön beszereztünk ehy leesésgátlós kiságyat, hogy idejében átszoktassuk, és ő se érezze úgy, hogy kistesó miatt kerül új helyre. Olyan 1,5 hónapja van meg a kiságy, egyelőre ebéd után alszik csak ott. Lassan át kéne vinni éjszakára is...
2011. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!