Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az lehet, hogy 4 hónapos...

Az lehet, hogy 4 hónapos babám azért sír a babakocsiban, mert nem lát ki? Kicsit megemelhetem a kocsit szerintetek?!

Figyelt kérdés
Eddig nem volt gond, nagyon szeretett kocsikázni, de tegnap is hazáig torka szakadtából ordított, le volt izzadva ki se tudtam venni megvigasztalni :(
2010. nov. 3. 07:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ha más nem lesz megpróbálom beletenni a hordozót, szerintem belefér, lehet idétlenül néz ki de mással nem tudom vinni magammal más választásom meg nincs, van kengurunk is de azért sincs oda... na meg arra azért már nincs jó idő szerintem.
2010. nov. 3. 09:24
 12/14 anonim ***** válasza:
Én pont multkor kérdeztem az orvosunkat és azt mondta meg lehet egy picit emelni,de csak annyira,hogy inkább fekvés legyen,mint ülés kb.20-30 fokkal.Az én babám is négy hónapos
2010. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akár én is kiírhattam volna a kérdést!Nállunk is dettó uez van!5,5 hónapos de már bő 1 hónapja ezt csinálja!Már sokszor nem merek vele elindulni sehova mert 20 perc után ordít a kocsiba!Pedig nállunk már egy kicsit meg van döntve a háttámla is!Ő is régen nagyon élvezte a kocsikázást,jókat aludt!Én arra gondoltam,hogy most azért csak jobban bevan öltöztetve,nem úgy tud izegni-mozogni meg szerintem az,hogy ő már most kezd el kúszni,sokat forog és már szerintem unalmas neki az egyhelyben fekvés!Remélem ezt is kinőljük mert azért valamikor el kell mennem bevásárolni,intézni ügyes-bajos dolgokat!
2010. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az történt, hogy így se sok minden változott... Egy darabig el volt nézte a fákat, játszott a csörgőjével! De nekem úgy tűnt, hogy akkor kezd el gond lenni a séta mikor elálmosodik, mert valamiért nem tud elaludni a kocsiban, pedig ezelőtt mindig elaludt... Valami ötlet??
2010. nov. 3. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!