Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek, miért nem...

Mi a véleményetek, miért nem szereti a 2 és fél hónapos babám a babakocsiban?

Figyelt kérdés
Mikor beleteszem semmi gond,hamarosan elalszik,de mikor felkel annyira sír,hogy azonnal haza kell jönni vele.
2010. okt. 28. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most kezd el "kinyílni" a látása, és nem a megszokott környezetét látja. Elalszik, mert fáradt, aztán nem látja az ismerős ágyat, szekrényt, stb.

Nálunk ez 3 hónaposan volt, mamáéknál jött rá az üvölthetnék, alig lehetett megnyugtatni. Azóta nem nagyon merek hosszabb útra menni vele:(

Egyébként kislányom a mai napig nem alszik babakocsiban, akármilyen fáradt, támogatja a szemeit, amíg haza nem érünk. Semmiről nem akar lemaradni:)

2010. okt. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom neked megmondani az okat de nem vagy egyedul. A kisfiam is pont ezt csinalta. Meg uzletbe se tudtam vele menni mert ott felebredt a zajtol es mar jott is az orditas. :( 5 honapos kora korul valtozott mert akkor mar ulo helyzetbe tettem a sprotreszt (ilyen felig ulo helyzetre gondolok). Elkezdte erdekelni a kinti vilag, nezelodott, imadta az autokat es az uzletben sem volt gond. Ma mar lassan 9 honapos es orakig tudok vele setalni. Szeptemberben amikor meg jo ido volt a parkba is le tudtam ulni a padra olvasni o meg nezte a gyerekeket ahogy jatszanak, nagyokat vigyorgott, imadja a kutyakat. Most mar egy etterembe is be tudom tolni amig a baratnommel megeszunk egy pizzat vagy egy sutit valahol, elnezelodik a babakocsibol, nincs gond, ha almos elalszik majd felebred es nezelodik tovabb, csak akkor sir ha ehes vagy szomjas. De nem volt ez mindig igy, ugyhogy en csak azt tudom javasolni, hogy kitartas, nagyobb lesz es jobb lesz. Tudom nem konnyu. :(
2010. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudjátok attól félek,h annyira sír és kiveszem a kocsiból,akkor meg megfázik..(de eddig max.1percet hagytam sírni,utánna meg félkézzel fogtam őt,a másik kezzemmel toltam a babakocsit)
2010. okt. 28. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
nem szeret a kocsiban feküdni. legalábbis az enyém nem szeretett :) nem bíztatni akarlak, de nálunk ez volt 7 hós koráig, amikor is át tudtam tenni ülő helyzetbe... addig végigüvöltött minden sétát...szuper volt.
2010. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!