Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám sír a babakocsiban,...

A babám sír a babakocsiban, mivel utál feküdni, és unatkozik, de még csak 8 hetes. Mikortól emelhető meg a babakocsi fekvő része?

Figyelt kérdés
Egyébként 3 fokozatban dönthető.
2011. júl. 20. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát az még nagyon messze van. Mikor majd tud ülni.
2011. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha utál feküdni, akkor mit csinál egész nap? Ülteted? Egy 8 hetes baba még csak feküdni tud, így nem értelek.

Én 4 hónaposan emeltem meg neki egy nagyon kicsit a mózest, de csak azért, mert már próbálkozott az üléssel.

Nem hiszem, hogy azért sír, mert unatkozik, de ha mégis, akkor rakj a babakocsira játékokat, még nagyon pici ahhoz, hogy megdöntsd neki a háttámlát!

Én vittem kendőben is jó időben, így tudott nézelődni is kicsit.

2011. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kézben szeret nézelődni. A babakocsira már rengeteg játék van akasztva. Emeli a fejét, mintha fel akarna ülni.
2011. júl. 20. 19:28
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Egy 2 hós baba nem unatkozik. Felkapattad, azért utál feküdni, mindig kézben lenne. Nem a fekvéssel van baja, hanem azzal, hogy nem a kezedben van. Ezt jól elcseszted.
2011. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire lenne megemelve ha elso fokozatba tenned.

Szerintem a kerdezo nem arrol irt, hogy rendesen felultetne. Az en kislanyomat se lehet vizszintesen fektetni, mert akkor ordit a gyomorsavtol a nyelocsoveben. A bolcso laba ala tettunk konyvet, hogy ejszaka tudjon aludni, de nappal csak a pihenoszekeben van el (az is 3 fokozatban dontheto, a legalacsonyabban van, ami szinte teljesen egyenesen tartja, de megis megdontve). Eteteshez is meg kell emelni a felsotestet, eves utan pedig szinten ugy kell tartani kb fel oran at, vagyis felig ul. Vagy ez, vagy a sav kimarja a torkat... es nem o az egyetlen ilyen baba.

2011. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálkozz hordozókendővel, vagy csatos hordozóval.

abban tudna nézelődni, közel is lenne hozzád, és majd később, 2-3 hónap múlva újra vedd elő a babakocsit.

2011. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát aki azt írja, hogy nem a fekvéssel van a baja és felkapattad, annak, illetve természetesen neked is írom, hogy kislányom ugyan már 3 hónapos volt, amikor egyik napról a másikra üvöltött a babakocsiban, de konkrétan és nem akarta abbahagyni, másnap ugyanez. Kivettem a mózest, hátha az zavarja, de a kocsi még mindig vízszintesen volt, üvöltött tovább. Aztán próba képpen megemeltem egyel a kocsit (3 fokozatban állítható, tehát az elsőnél még minimális az emelés), láss csodát a gyerek rögtön csendben maradt. Azóta is így kocsizunk, már 7 hónapos elmúlt, de mivel még nem ül nem teszem feljebb. Próbálj még "egy kis időt nyerni" magadnak és szerintem 1, 1,5 hónap múlva megemelheted neki egyel.
2011. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én hagytam sírni picit, nem egyből kaptam fel csak akkor amikor már szinte elkékül és a levegőért kapkod. Így elkapatva nem volt. Nálunk is van egy kis reflux és hasfájósak is vagyunk nagyon.
2011. júl. 20. 20:52
 9/14 A kérdező kommentje:
Kb. annyira van megemelve mint a babahordozók.
2011. júl. 20. 20:53
 10/14 anonim ***** válasza:
nekünk is 3 fokozatba lehetett állitani,az még sok az a dőlésszög egy 2 hós babának.
2011. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!