Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyek már cipőt? Milyet?

Vegyek már cipőt? Milyet?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban lagziba megyünk és akkor már több, mint 7 hós lesz a lányom.

Szeretnék neki cipőt, hogy ne csak úgy mezítláb vagy zokniban legyen.

Már szoktunk kompozni is, és valószínűleg azt is visszük. Tehát nem lehet mezítláb.

Néztem liliputi cipőt, nagyon szépek, csak drága. Van olcsóbb, de ugyan ilyen?


2009. jún. 15. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A jó anatómiai kialakítású cipő a legfontosabb, fontosabb, mint a habos ruha, mert el tudja rontani a gyerek lábát. A liliputit nem ismerem, de cipőt mi csak drágát vettünk (általában siestát), és inkább a ruhákon spóroltunk.
2009. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

cipőből semmiképp ne vegyél olcsót. deichmannban vannak első lépés cipellők, mint siesta, elephant, amik nagyon jók. csak 7e-től kezdődik az áruk.


mondjuk azt nem értem miért kompozik a babád (ne haragudj!)

2009. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem neki még teljesen felesleges "igazi"cipő!Elég akkor ráadnod amikor elindul!Mi ebben a korban (és mégmost is a természetes talajon)puhatalpú cipőt használtunk.olyan mint a liliputi csak jóval olcsóbb.a teszveszen lehet venni,vadi újakat!Üssd be a teszvesz keresőjébe,hogy puhatalpú cipő,és kiadja őket.nézegesd meg,szerintem érdemes!
2009. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

igen puhatalpút szeretnék, meg is nézem majd.


2. válaszoló: nem haragszom :) szóval az a lényeg, hogy kezdettől fogva elleneztem, azt mondtam sosem lesz benne. de mindenki mást mond róla és egy ismerősöm akinek majd ugyanannyi idős a babája nagyona jánlotta, hogy erősödik tőle. beletettem, gondoltam egy próbát megér. és nagyon szereti.úgyhogy ezért szoktuk használni.

2009. jún. 15. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
A liliputi cipőknek van Next,George stb. más márkájú változata is. Angol turikban éb már fogtam ki vadiújakat,néhány száz Ft-ért. Vettem belőle minden méretet, 16-22-ig,mert ha már járhat "normál cipőben is,otthonra akkor is ezt a kis puhatalpú bőrt fogom ráadni. Az Elephantennek is van jó puhatalpú első lépés cipőcskéje, de járni még nem tudó babának szerintem jobb ez a liliputi változat.
2009. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válszokat.

már voltam teszveszen és vettem is egy csodaszépet......

2009. jún. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!