Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halat 10 hónaposnak, de...

Halat 10 hónaposnak, de milyet? A nagyáruházban amit találtam, mind agyonsózott tengeri hal. Milyet vegyek neki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél friss vagy fagyasztott tengeri halat, esetleg friss harcsát! ezekben nincs szálka. És sózva sincsenek... amin tárolják őket az eladótérben, az jég.
2011. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fagyasztott agyonsózott v amit frissen veszel?! Hát én nem éreztem egyiken sem. Én amúgy fagyasztott pangasius filét szoktam venni, azt mindenki szereti, de sósnak nem mondanám egyáltalán. Ez szálka mentes is, így bátran odaadtam a fiam kezébe. VMég amit vettünk már az a hekk törzs, de arról le kell szedni a húst, mert az szálkás. DE NEM SÓS!
2011. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csill79 ***** válasza:
Én halat üvegesben veszem a HIPP-es finom,és sokkal egyszerűbb.
2011. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is fagyasztott pangasiust veszek
2011. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is pangasiust adok a fiamnak.nem sós és nem is szálkás.
2011. szept. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!