Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos babám nem nagyon...

3,5 hónapos babám nem nagyon bír ki 3 órát tápszer nélkül?

Figyelt kérdés
miért van ez ? a teát nem fogadja el.van amikor elég sok ki jön beklőle evés után. lehe hogy éhes marad? kapott már tejpépet kb 60 ml lett készen és ugyan úgy megitta az adagát a tápiból mintha nem is kapott volna.amúgy az adagja minden evésnél 170 ml.és éjszaka is .mostanába kétszer is fel kel enni.
2009. jún. 15. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Növeld meg az adagját 170-ről.

Annak idején a kislányom többször is változtatott az evési gyakoriságon. És bizony volt, amikor 2 óránként akart enni. A babák remekül tudják, mit és mikor akarnak, nekünk csak igazodni kell ehhez.

2009. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is 3,5 hónaposak vagyunk, és 190 miliket kap 3-4 óránként. Este 200-210, és egész éjjel alszik mint a bunda.
2009. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
növeld meg az adagját, kevés már neki a 170ml
2009. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a kislányommal és meg kellett neki növelni az adagját.Ha napközben jól lakik és este nem aszik annyit mint szokott akkor is átalussza az éjszakát, mert a napi adagja megvan.
2009. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hm... az én kislányom is 3,5 hónapos és 100-120 miliket eszik kb. 3 óránként, a védőnő szerint ez jó. De ahogy itt olvasgatlak benneteket, kétségeim támadtak. :( Éjszaka is felébred egyszer.
2009. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat csak azt elfelejtetem írni hogy már akartam növelni de nem akar 170-nél többet enni.és esre pedig vacsi majd lefekvés előtt adtam neki még 100 ml-t de ugyan úgy ébredt éjszaka 1-szer 2-szer.
2009. jún. 15. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!