Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Akik császárral...

Kismamák! Akik császárral szültek?

Figyelt kérdés

Nekem nem indult be a tejem, pedig ha ébren volt babám cicire tettem, ha aludt fejtem, szedtem homeopátiás bogyót, ittam tejserkentő teát, mégsem jártam sikerrel.

3 hóig volt tejem, az is csak nasinak.

Lelkiismeretfurdalásom van, hogy mit tehettem volna még?

Hallottam ma reggel az RTL-en, hogy rajtunk múlik és, hogy mi adjuk fel.


2009. jún. 15. 10:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is császárral szültem,nagyon hamar bedurrantam és rengeteg tejem volt,amit Én rontottam el,mert rengeteget idegeskedtem stb...és nem ettem rendesen és belefáradtam a sok fejésbe,aztán amikor pótolnom kellett volna és a kislányom nem volt hajlandó semmit elfogadni csak a cicit,nahhhhh akkor megijedtem és neki álltam,ettem-ittam,mindenféle módszert kipróbáltam,ittam a more milket is,fejtem éjjel nappal,cicire tettem amikor csak tudtam,de ennyi volt,kifogyott:(:(

4 hós koráig tudtam szoptatni!És nem tudom h mi lett volna ha nem idegeskedem,ha rendesen eszem,és fejek tovább......nekem is volt lelkifurdim,de nincs mit tenni,semmivel nem vagy rosszabb anya mert nem tudsz szoptatni,azt meg ennek ellenére sem tudom elhinni h minden esetben mi vagyunk a hibásak mert nme tudjuk szoptatni a babánkat!És a babának sem lesz semmivel rosszabb.....

2009. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!