Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran szexeltek a...

Milyen gyakran szexeltek a babátok megszületése óta?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
hát nem túl sürün..a párom állandó éjszakában dolgozik,szoval nappal alszik,este nincs itthol!néha mikor a fiam napközben alszik és felkeltem..:)vagy amikor heti2x itthol alszik..
2009. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
10-én volt 2 hónapos, és tegnap sikerült végre összebújni először amióta megszületett. Ideje volt... Vagy a párom jött haza fáradtan, vagy én voltam fáradt, vagy épp egyáltalán nem volt kedvem hozzá, vagy a babó nem aludt el... Viszont meglepően jó volt... sokkal rosszabbra számítottam. Hogy eztán milyen gyakori lesz, nem tudom, de remélem egy héten legalább egyszer tudunk egy kis időt szánni magunkra...
2009. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem elég gyakran! Én a szülés előtt úgy képzeltem, hogy mi nem leszünk olyan házaspár, aki ha babája születik csak havonta egyszer néznek egymásra! Hát... Azért ha annyira nem is durva, de rendesen megritkultak az együttlétek! A párom három műszakban dolgozik! Ha éjszakás, mivel még ébren van a kisfiunk mielőtt elmegy dolgozni, azért nem, ha délutános, mire hazajön a munkából éjjel fél 11 van, akkor már alig bírom nyitva tartani a szemem. Szóval inkább csak azon a héten, amikor délelőttös! Nagyon durva de sajnos ez van! Még jó hogy nagyon megértő férjem van és még soha nem vágta a fejemhez!
2009. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
kb hetente.eddig 2,3 naponta szexeltünk,de most szerintem látja rajtam a párom,hogy baba miatt fáradtabb vagyok.Nem is kezdeményez,és nem vágja a fejemhez.azért hetente összejön.
2009. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
heti 2x kb
2009. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
nekünk besürüsödött a program baba után! Azelött voltunk lusták, talán most boldogabbak a napjaink.
2009. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Átlag heti öt alkalom simán megvan. De baba előtt is ilyen volt az aktivitásunk és szerencsém van, a fiam két hónapos kora óta átalussza az éjszakát, így nem vagyok kialvatlan túlságosan.
2009. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia,húúú micsoda "esti kérdés" ez :)

Hmmm,nálunk is heti 1 alkalommal sikerül,de ezen még nem is gondolkodtam!Egyszerűen olyan hamar elsuhannak a napok,hogy észre sem vesszük.Aztán meg összebújunk és ennek nagyon örülünk :D

Persze eleinte nem volt így -én még mindig kicsit érzékenyebb vagyok nuni-ügyileg- és remélem a jövőben változik majd a helyzet.

2009. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
haaat, en orulok, ha hetente 1szer osszejon:( max 2szer hetente, de az ritkasag. a parom nem kivanja tobbszor, sokat dolgozik sajnos.
2009. jún. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nálunk az elején gyakrabb volt, még nem voltam annyira kimerült azt hiszem. most 9 hós a gyerek, egész nap megyek utána, nem lehet 5 percre letenni sehova már, mert pakol, rámol, esik kel. még este 11-kor pakolok utána meg a konyhában próbálom utolérni magamat. éjjel 2 körül még most is kel enni a babám. szóval én örülök ha alhatok. férjem megérti teljesen, most már szegény beletörődött abba a heti egybe. remélem később javul a helyzet egy kicsit.
2009. jún. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!