Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő múlva alatt tanult...

Mennyi idő múlva alatt tanult meg babátok szépen enni kanállal, etetve?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem tanultam meg rendesen enni :D

Anya mesélte, hogy amikor már tudtam ülni, akkor már tudtam (úgy-ahogy) enni is. Nem tudom hány hós koromban, de sztem egyénfüggő!

2009. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányom igen hamar, mindig szépen evett, sosem volt gond vele. 1 éves, már kezd önállóan kanalazni.
2009. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Úgy gondolod,hogy mikortól elkezdve lett a hozzátáplálás kanállal úgy mennyi ídő alatt ? Ha igy,akkor az én kislányomnál 5 hónaposan lett elkezdve a kanalazás,kb.2hét alatt "megtanult" kanállal enni :) Most 7,5hónapos és ha meglátja a kanalat már tátja a száját :)

pedig az elején nem gondoltam volna,hogy ilyen jól fog neki menni :)

2009. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a másik oldalhoz tartozunk:-)) 19 hónapos a fiam,de nem érdekli az önnálló evés.Pedig az elejétől kezdve adtam kanalat a kezébe,néha megpróbálja,segítek is neki,de inkább kézzel eszik,vagy én etetem.Ez tényleg baba függő,a lányom pl már egy évesen egyedül evett.
2009. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, nem az önálló evést kérdezed hanem ha Te eteted. Nekünk az anyatej mellé tápi kell, de a védőnő azt mondta ne használjunk cumisüveget, nehogy elutasítsa a cicit. Úgyhogy 2 hónapos, és kanállal eszi a tápit. Igazából nem is neki kellett megtanulni, hanem nekem, hogy hogyan adjam a szájába hogy ne tolja ki, és le is nyelje. De ügyes, kb 2-3 nap után szuperül ment :) Most már tátja a száját ha mondom hogy ááá és látja hogy közeleg a kék kanál :) Akkor nehéz ha elkezd nézegtni és kapkodja a fejét :))
2009. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hja... nem tudom hogy azért tátja e a száját mert azt mondom hogy ááá, vagy azért mert én is nyitom a számat közben :)) Elég viccesek vagyunk ilyenkor :)

Előző voltam

2009. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:) Igen, arra voltam kíváncsi, hogy az első pár ismerkedés a kanállal és a viszonylag ügyes evés közt mennyi idő telt el, mert mi most kezdtük a gyümölcsöket kóstolni. 6 hónapos a kisfiam, anyatejes, és nem kicsit nézett és néz rám furcsán, mikor kanállal kínálom a banán- és almapürét;-))
2009. jún. 14. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!