Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek megvan az "Anya...

Akiknek megvan az "Anya taníts engem" mennyire veszik komolyan? Úgy értem, pontosan követitek a feladatsorokat?

Figyelt kérdés
Mi sajnos későn vettük meg, amikor 7 hós múlt a babám. Addig nem tudtam hogy már szinte újszülött kortól kell használni.:-( Úgyhogy le vagyunk maradva, de szerencsére sokmindent már amúgy is csináltunk ami le van írva, a többit próbálom behozni, de engem megőrjítenek ezek a mondatok: "Azokat a gyakorlatokat ismételjék, melyekben nem értel el megfelelő eredményt". Mégis csak pici babákról van szó, különben is teljesen változóak a képességeik. Legszívesebben túladnék rajta, de úgy döntöttem, kiragadok mindig egy-két dolgot, és próbálgatjuk ha a babám is úgy akarja. Talán így is ér valamit a "program".
2009. jún. 13. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én sem követem pontosan, hanem a számunkra legjobbnak tűnőket kiragadom, és azokat csináljuk. szerintem itt a lényeg a játékos fejlesztés, nem a szigorú program.
2009. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én olvasgatom, és amit úgy látok, hogy jó, és lekötné a gyerek figyelmét, azt megpróbálom vele. de van olyan is, hogy nem is célzottan csinálom vele, hanem utána olvastam, hogy ilyen is van a "feladatok" között. nem "tanulok" vele minden nap. igazából egy csomó minden van a könyvben, amit hiába is próbálnék vele, tudom, hogy egy másodpercig sem figyelne rám. ne meg pl az én 9 hós fiam még most tanul mászni csak, inkább csak kúszik meg felül állandóan. vele ilyeneket, hogy alagúton átmászás, meg akadályokon átmászás eleve nem tudok csinálni, mert mindennel foglalkozik éppen, csak azzal nem:-))
2009. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!