Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Követitek a cumi "korhatárokat...

Követitek a cumi "korhatárokat" (nem a cumisüvegre valóra gondolok)?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy 0+, 6+ stb..

Most azt hallottam hogy nem jó követni mert ha nagy a cumi szívókája az alsó és felső fogsora közt lesz lyuk még ha zárva van a foga is.

Igaz lehet?


2010. máj. 26. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Épp ezért fogszabályzós cumit vettem babámnak. Akkor váltottam (5 hónapos volt), amikor a cumisüvegen és váltani kellett (kicsi volt már a luk, és nem jött elég gyorsan a tápszer). mivel uaz a típus, vettem nagyonn cumikat is.
2010. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első gyerkőcömnél odafigyeltem rá! Most meg úgy jártam, hogy szülés előtt vettem egy Aventes cumisüveget, ahhoz ajándékba volt a tetejére rögzítve egy cumi is. Sem az üvegen, sem a cumin nem szerepel, hogy hány hónaposnak ajánlják. Eladóval is néztük, ő se tudta megmondani. Most az 1 hónapos pici fiam használja ezt a cumit (igaz, 3 napja:)), úgy tűnik bejön neki.
2010. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

...akkor ezek szerint ez igaz ha nem fogszabályzós cumit kap a baba?

Melyik cumi fogszabályzós?

2010. máj. 26. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem követem a korhatárokat, írtam ki kérdést is erre, a válaszolók szerint sem káros, ha kisebb baba kap idősebbnek való játszó/nyugtató/alvó cumit.

MAM van nekünk, dm-es 1 Ft-os már pár hetes korától.

2010. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszer utánanéztem már ennek és egy orvostól kérdezte egy anyuka ugyenezt. Az volt az orvos válasza, hogy az nem baj, ha kisebb cumit használ, de az igen ha nagyobbat! De ez végülis teljesen logikus is :)


1. válaszoló, milyen márkájú a fogszabályzós cumitok?

2010. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az én babaám is 7 hós és a 6+-os mam-os cumit használja,és most mondták, hogy adjam inkább a kisebbet mert lyuk lesz a foga közt.Hát erre megvettem a 0+-ost, de az meg ugye olyan kicsi hogy kiesik a szájából, vagy ő köpi ki állandóan.Meg fogja vajon szokni?Nem akarom hogy csúnyák legyenek a fogai, főleg vigyáznék, mert még nem is bújt ki egy sem.
2010. máj. 26. 11:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Nuk-ot használunk.
2010. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!