Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatásnál is a 77553311...

Szoptatásnál is a 77553311 módszert követitek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de mit jelent a 77553311 módszer? Tényleg érdekelne, még nem hallottam róla.
2011. máj. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor fejed a tejet, azt ajánlják, hogy 7percig az egyik mellet, aztán 7 percig a másikat, mejd 5 percig újra az egyiket, és 5 percig a másikat, majd 3 percig az egyiket, majd másikat, végül 1-1 percig. Ez így fél óra, nálunk most annyi a szopi két ciciből, de általában 15 percig az egyiken egybe, majd csere... de lehet a tejbelövellés miatt jobb lenne a fent említettek alapján... elment pár napja a tejem, napközben fejek, 3 óránként szopi, és még mellette pihenni is próbálok... :)
2011. máj. 11. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pár hónapos korában így szoptattam a babámat. Ha nem is ennyire pontosan, de váltogattam többször a melleimet, mert estére már bizony kevés volt neki.
2011. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A váltogatás jó módszer szaporítás céljából,de az időket ennyire pontosan azért nem kell betartani,az csak irányadó dolog.Én fejéssel szaporítottam,soha nem néztem az órát,csak felváltva fejtem a melleimet,600 ml-vel szaporodott.
2011. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én most hallottam erről. nem alkalmaztam a 18 hónap alatt.
2011. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xStefix ***** válasza:

Dehogyis. Szoptatni igény szerint szoktunk, de a gyerkőc meg nem így működik. :))

Ez a szaporítófejés módszere, de arra is csak egy (bár hatékony) javaslat.


Szopinál addig hagyd egy mellen, amíg azt lehetőleg teljesen ki nem üríti (vagy pici baba be nem alszik). Ha utána kér még, akkor csere, ha nem, nem.

Később, nagyobb babánál már szükség lehet többszöri váltásra is, ha mérges, mert nem jön ki a vége, vagy unatkozik, vagy elforog stb. De ezt megintcsak érzéssel érdemes csinálni, nem az óra szerint.

2011. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem így szoptattam, mégis másfél évig szopott a kislányom.
2011. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!