Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most vettem észre, hogy a...

Most vettem észre, hogy a gyerekem (1 éves) rágja az ágyrács tetejét. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Van vmi "vegyszer", amivel be lehet kenni? Persze nem az erőspaprikára gondolok, vagy vmi hasonlóra, de gondolom nem az én babám az első aki ezt csinálja. Kitaláltak erre már valamit a babatermék gyártók?
2009. jún. 13. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaj de jó hogy ezt írtad! az enyém is tegnap kezdte el rágni, és már le is pattogott egy kicsit a festék. Engem is érdekelne nagyon hogy mit lehetne tenni ellene.
2009. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Adjatok neki műanyag rágókát, ami fogzásra való.
2009. jún. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Kössetek rá puha szivacsot, hátha azt már nem jó rágni és abbahagyja....bekenni inkább ne.
2009. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Láttam olyan kiságyat, amelyiknek a tetejére valami gumiféle volt szerelve, pont a rágás miatt. Esetleg kérdezd meg bababoltban lehet e kapni ilyet külön.
2009. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet kapni műanyag sínt, amit rá lehet húzni.

Úgy emlékszem a Brendonban láttam külön is, de ez nem biztos.

A mi kiságyunk alapból olyan, hogy rajta van ez a védőburkolat pont a rágcsálás miatt.


Nézz utána, biztos rátalálsz neten!

Vagy kérdezd meg bababoltban.

2009. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jún. 13. 11:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Az én babám még meg sem született, de a múltkor vettem ilyen védőműanyagot rá. Az IKEA-ban vettük 120cm hosszú, 995Ft/db.

[link]

33 hetes kismami

2009. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy sima törölközőt "hurkáztam" össze és rákötöttem, azóta nem rágja.
2009. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2009. jún. 13. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!