Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák adnátok tanácsot?...

Anyukák adnátok tanácsot? Lehet hogy nem kell tápszer neki már?

Figyelt kérdés
9 hós a kislányom,náthás 1 hete,de étvágy volt rnedesen a mai napig!Reggel nem fogadta el a tápszert,után picit eszegetett,ebédre is csak eszegetett,uzsira is,aztán este megint jött a tápszer és nem kellett neki,álmos volt így letettem de nem bírt ill nagyon nehezen tudott elaludmo,aztán mikor megint felsírt próbálkoztam a táppal,de nem,aztán adtam teát és azt meg ivott!Nem értem....mi lehet a baj?Mit tegyek?Lehe h csak szomjas volt és azért ivott a teából,v 1xűen megunta a tápszert!
2009. jún. 12. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
próbálj másik tápszert. Az én fiam 6hós, de már most nem kell neki...igaz mindent eszik, de a tápi az nagyonnehezen megy, csak reggel és este kapna, ebből max vagy a reggeli vagy az esti jön össze. A tejpépet még megeszi.
2009. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de eddig ezzel nem volt gond!Ráadásul 1 hete esténként már jó éjteset kap.....szóval újat!Nem értem,meg az is h alig akart enni!Volt már ilyen de akkor este evett rendesen!
2009. jún. 12. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ne aggódj, csak ha hétvégén is így eszik végig, akkor hívd a védőnőt v. gyermekorvost. Nem csoda, ha össze-vissza esznek, egyszer 30 fok van, utána meg 20 hirtelen, a frontok is tehetik, a kis náthája is. Szóval mi sem eszünk egyformán, várd meg a hétvégét. Viszont ha nem eszik eleget, a vizet vagy teát erőltesd, jó sokszor kínáld!!! Remélem segítettem valamit...
2009. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze,köszönöm és jól esik.....akkor várok!Csak tudod az volt a furcsa h ahhoz képest h náthás és nem is kicsit ahhozképest nagyon is sokat evett,többet is mint általában!Jahhh és 2 foga jön neki felül!
2009. jún. 12. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:
az én fiam 7 hónapig anyatejet kapott 5 hónaptól kezdtük a hozzátáplálását!!Mikor elepadt a tejcsi utánna nem kellett neki semmmi tápszer vagy ilyenek 8 hónaposan mindent megevett!!!!
2009. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babóm is így volt. A gy.orvos tanácsára egy kis vaníliás cukrot tettünk a tápszerbe, és így megissza. Muszáj cselhez folyamodni, mert nem lehet még tehéntejet adni neki
2009. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!