Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell-e "erőltetni" hogy a...

Kell-e "erőltetni" hogy a babám hason is feküdjön? 2 hetes, de nagyon nem szereti.

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vagyok, nekem meg pont azt mondták hogy ha nem büfizett eleget hason még ki tud jönni és hanyatt fekve nyelhet félre na most mi az igazság?
2009. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
ez azért érdekes, én ilyet még sose hallottam, pedig 2 gyerekem is van. Az rendben, hogy a bölcsőhalál miatt nem ajánlott hason altatni, de hogy hasra sem tenni egyáltalán? Erről én még csak az ellenkezőjét hallottam/olvastam. Egy babának igenis kell hason lennie, így erősödik a nyaka és a háta.
2009. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
ikres anyuka szerintem félreértetted a dokid, ugyan mit nyelne félre a pici hason? A felesleges levegőt, büfit így sokkal könnyebben kiadja, ráadásul könnyebben megtanulja megemelni a fejét, jobban látja a körülvevő világot.
2009. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nekem meg pont azt javasolta a védőnő is és a gyerekorvos is, hogy akkor is tegyem időnként 5-10 percre hasra, ha nem szereti, mert úgy fog erősödni a kis nyaka, ha emelgeti, és hasról fog elkezdeni kúszni-mászni


az én fiam se szeret hason lenni, de minden nap próbálkozunk és már egész szépen elvan hason is, gyönyörűen tartja a kis fejét és kinyomja magát - 2 hós

2009. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!