Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit járkálsz babáddal,...

Mennyit járkálsz babáddal, hogy ne feküdjön egész nap?

Figyelt kérdés
Másfél hónapos a kisfiam és azért szopik között fent szokott lenni ha nem is mindig. Időnként felkapom, hogy nézelődjön, járkálunk..., már kint az udvaron is hogy jobb idő kezd lenni. Viszont már alig bírom el, 5,5 kg-ot meghaladta. Mennyit szoktatok sétálni, járkálni?
2011. ápr. 19. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Babakocsibol is kilatna, nem kell cipelni.
2011. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem járkálok vele,inkább az ölemben van ha nem fekszik.de a pihenőszékből is szeret nézelődni.
2011. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon keveset járkáltam vele, az egyém is gyorsan hízott, nehéz volt.

6 hetesen elég ha napi 3-4-szer 5 percet foglalkozol vele: séta éneklés, verselés, zenehallgatás.

Lesz még bőven elég időd egész álló nap foglalkozni vele.

Én pl. sokáig azt csináltam, hogy az egyes szopik után mindig máshol tettem le nézelődni: járóka, a mi nagyágyunk, kanapé stb. Így nem volt neki uncsi ugyanazt nézni egész nap. Fogathatod is, egyszer hason, egyszer háton, neki még minden új és érdekes.

2011. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

feleslegesen cipeled.

nem véletlenül alszanak a babák, így ejlődnek :)

amúgy meg, majd ha rendesen ülni fog, akkor fog igazán nézelődni.

ráadásul ilyenkor még nem is lát, csak kb 40 centire!

2011. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Leginkább, hogy ne feküdjön... babakocsiban is fekszik...

A nézelődés 5-10 percig szokott tartani, ha nem kevesebb, aztán sír (ezt arra az esetre értem, amikor nem éhes, nem fáj semmije stb.)

2011. ápr. 19. 17:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én babám elvárta, hogy cipeljem, úgyhogy én sokat járkáltam vele, mert különben ordított.
2011. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rengeteget hordoztam (most már négykézlábazik). Kendőben főleg, de otthon csak úgy simán kézben is. Ha a karodra fekteted hasra, mint az alvó tigrist a faágon, úgy nem olyan nehéz. Vagy még sokat cipeltem a vállamra "dobva", szintén hason, na azt imádta, sokáig elnézegetett onnan. 4 hónapos korától meg a hátamon utazott/utazik főleg, ott sokkal könnyebb vinni. Nagyon gyakran el is aludt a kendőben, szóval olyankor is felkötöttem, ha nyűgös volt és nem akart máshogy megnyugodni.

5,5 kg az még semmi. :) Ha kendőbe beteszed, akkor sokkal több mindent tudsz csinálni, mert hogy ugye mindkét kezed szabad lesz. ;)

2011. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:)De egy másfél hónaposnak pont az a dolga,hogy feküdjön!Én sosem húzgáltam,iszonyaz nehéz volt,meg is szakadtam volna:)!Pihenőszákben volt,vagy babihordóban a konyhában,míg főztem,babakocsi stb.de mindenhol feküdt...
2011. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!