Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mi a véleményetek az...

Anyukák! Mi a véleményetek az alábbi dologról? /Tápszerezés/

Figyelt kérdés
Hangsúlyozom , azért teszem , mert per pill nincs jobb megoldás. Egészségügyi probléma miatt (gyógyszereket kell szednem) kénytelen voltam anyatejről tápszerre átállni..3 hetesek vagyunk...a tápi már nem sok idő, mert gyógyulgatok. Csak érdekelne azon anyukák véleménye , akik x ideig az az elején, (vagy az elejétől fogva esetleg) tápszert adtak a babának. Rendesen fejlődött a baba tőle?
2009. jún. 12. 14:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%

Nem, a tápszertől nem fejlődik a baba...

Istenem, de hülye kérdés!

2009. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ezt a választ inkább nem minősítem. Tudod, minden embert az minősít, amit ír... köszike, ez pont találó, mikor így is rossz érzés a tápi-adás. Együttérzésből ,vagy segítségadásból jeles! :(((
2009. jún. 12. 14:07
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

a legelejétől kapott tápszert a kisfiam! nem részletezném, sajnos így alakult.

egy kiegyensúlyozott, mosolygós, nem felfújt baba volt végig. most már nem baba, 3,5 éves, és semmi baja nincs, 1 évben kb 1x, max 2x beteg, és a kapcsolatunk is tökéletes!!! :)

amikor kapta a tápszert bennem is annyi kérdés, kétely, bánat volt, hogy nem anyatejes. mára már elfogadtam, hogy így történt, nem tehettem róla

2009. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Annyira muszály volt gyógyszert szedni?komoly dolog miatt?akkor nem baj,de ha csak egy megfázás miatt hagytál fel a szoptatásal akkor az már baj
2009. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen rendesen fejlődött a lányom.
2009. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Már mebocsás,de a babák többsége tápszeres és nem tudok rolla hogy a babák többsége beteg lenne.

Nekem sajna semmi tejem sem volt és havi 800-900g-ot hizott.

Mindig mindent elöbb megtett mind ahogy a nagykönyvben meg van irva és okos is már rég szalad és 13 kg. Most 14 hónapos.

Ne ijedj meg nem lessz rendellenes dolog tölle.

2009. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Nekem soha nem kellett egyik gyerekemnek se tápszert adnom,de a környezetemben sok tápis baba van és volt.Nagyon egészségesen boldogan nőttek fel ők is.Szerintem a mai tápszerek ahogy hallom,figyelgetem őket nagyon profik és az összetételük szinte ugyanaz mint az anyatejé.Tehát aggodalomra nincs okod!A tápszer egyet nem pótolhat a szoptatás örömét!(legalábbis számomra)

Ha teheted akkor próbáld meg fenntartani a tejtermelődést ,amíg gyógyszert kell szedned!Ha szerencsés vagy akkor még utána is el fogja fogadni a cicit,ha nem akkor adod n

2009. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy rendesen fejlődött!

Nem kell mentegetőznöd, miért nem tudsz szoptatni.

Nálunk kiegészítés volt eleinte a tápi, most már szinte csak azt kap.

Négy hós, szép baba, és egészséges, mint a makk!

2009. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Nekem soha nem kellett egyik gyerekemnek se tápszert adnom,de a környezetemben sok tápis baba van és volt.Nagyon egészségesen boldogan nőttek fel ők is.Szerintem a mai tápszerek ahogy hallom,figyelgetem őket nagyon profik és az összetételük szinte ugyanaz mint az anyatejé.Tehát aggodalomra nincs okod!A tápszer egyet nem pótolhat a szoptatás örömét!(legalábbis számomra)

Ha teheted akkor próbáld meg fenntartani a tejtermelődést ,amíg gyógyszert kell szedned!Ha szerencsés vagy akkor még utána is el fogja fogadni a cicit,ha nem akkor adod neki üvegből!

2009. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egy megfázás miatt... de hosszas mérlegelés mellett döntöttem így , kikérve a gyerekorvos tanácsát is.Azért picit megnyugtat, hogy "nem vagyok egyedül". Aki ezt csinálja/ta, tudja milyen érzés, kiönteni a lefejt anyatejet...
2009. jún. 12. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!