Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cicizős babák Anyukái! Hogyan...

Cicizős babák Anyukái! Hogyan oldjátok meg a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hós, de nem jutok túl a kóstoláson. Mindig cicin alszik el, így mindig tele a pocak. Ti sem erőltetitek az átállást? Vagy hogy érdemes csinálni?
2009. jún. 11. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Adhatod a kóstolót két etetés között is vagy akár a szopi előtt is, ha nem túl éhes ahhoz, hogy rögtön a cicit kérje. Esetleg a szoptatás közben, amúgy betoldva két részlet közé is adhatod..
2009. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én szopi előtt adtam neki enni. mivel nem iszik,ivott semmiből,ezért hami után jött a cici. ne aggódj, fog ő enni:)
2009. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


nekünk is nehezen ment az eleén de ahogyan az elöttem levö irta én is cicizés elött adok neki enni, és igy jo!

Most lesz 6 honapos, és már elég sok izt ismer. :D

Minden jot nektek és kitartás, menni fog!

2009. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szopi után adok neki ,mert azt szeretném, hogy ő válassza el magát akkor és olyan ütemben, ahogy megérik rá. Ez azzal jár, hogy nagyon sokáig csak pár falatot eszik és a fő tápláléka az anyatej marad. A lányom most 8 hós, 6 hós kora óta kínálgatom, egy hete napi 2 alkalommal. Ő is sok ízt ismer, ennek ellenére még ritkán eszik nagyobb adagokat, s ha mégis utána napokig megint csak pár kanállal. De gyönyörűen fejlődik, és más anyukák elmondásából tudom, hogy egyszer csak elkezd majd falni, lehet, hogy csak 1 éves kora után. Szóval én a természetére bízom. Ha szopi után adod a kaját, úgy hamar kiváltod majd azokat a szopikat a szilárddal. Ha ezt szeretnéd, tedd úgy.
2009. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A babám 9 hós. Elég nehezem kezdtünk neki, mert nem nagyon kellett neki semmi. Mindig cici előtt kínáltam mással. Most se nagyon kell neki (nem eszik elég mennyiséget),de mindneből eszik amit ennyi idősen ennie kell. Ja, és még nincs fogunk, valszeg ezért is megy nehezebben. A védődőm azt mondta ne izguljak ha foga lesz, változatosabb lesz neki, jobban fog enni.
2009. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!