Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha nem fogadja el...

Mit tegyek ha nem fogadja el a tapszert?

Figyelt kérdés
Elapadt a tejem. 8.5 hos, es nem akar semmifele tapszert enni. Mit tegyek? Ti hogyan csinaltatok? A tejpepnek ugyanannyi a taperteke mind a tapszernek?
2009. jún. 11. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Eszik már egyéb ételt?


Rizstej. Kecsketej. Más fajta tápszer.

2009. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, igen, a tápszerek, tejpépek tápértékei a dobozokon rajta vannak, csak figyelj arra, hogy egyforma mértékegységben legyenek megadva.
2009. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
persze, mindent eszik, joghurt, turo , fozelek , gyumolcs...(meg tiszta szerencse), de ket etkezest megis meg kell meg oldanom...az esti meg a reggeli.
2009. jún. 11. 14:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, a tejpépekben van tej. Ha nincs tőle baja a babádnak, akkor főzz neki inkább zab- rizs- gríz kását, azaz tejbe-r/g/z. Mert a tejpépben általában van cukor, arra viszont nincs szüksége a babának. A Kásákba tegyél friss gyümölcsöt, attól édes lesz.
2009. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kecsketejet óvatosan.
2009. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még eszembe jutott valami: amikor mi áttértünk a tápszerre, akkor még hónapokig úgy etettem, mintha szoptatnám, cicit ki, babát mellé és úgy az üveget.


Szar dolog, tudom.

2009. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérek az off-ért, de kell még ilyenkor tápszer a babának? Én csak 9 hónapig szoptam, elválasztottam magamat Édesanyám elmondása szerint, de én már nem kaptam tápszert. Nekem is csökken a tejem 6 hós babám számára, de eszembe sem jutott a tápszer. Már eszeget, gondoltam, ha elapad, majd eszik "rendes kaját".

Szóval, akkor mégis kell a tápszer? Még egyszer bocsi az off-ért.

2009. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogy egy éves koráig kapjon tápit. Mi is küzdöttünk, de én gyümölcslevet/pürét tettem bele, akkor megitta. Egy próbát megér! Ha mégsem megy, akkor a tejpépbe, főzelékbe tegyél tápit. Állítólag kell még a benne lévő vitamin stb.
2009. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6hónapos és nem hajlandó csak kanállal enni. A tápszer szóba se jöhet, max éjjel ha nagyon nagyon éhes lenne, vagy hajnalban. Nekem azt mondta a doki, hogy ne adjam ha nem kell. Eszik főzit, gyümölcsöt tejpépet. Igaz szépen fejlődik, nagy baba.
2009. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat nallunk is azt mondta a vedono, hogy nincs vilag vege, ha nem eszik tapszert, csak valahogy oldjam meg a reggeli es esti etkezest.En azert ugy gondolom, hogt tej kell a gyermeknek. 1 eves kor utan meg probalkozom a tehentejjel.
2009. jún. 12. 05:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!