Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kukit mennyi idősen adtatok a...

Kukit mennyi idősen adtatok a kezébe a abaátoknak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Pukit??? Inkább kölesgolyó vagy Buláta !!
2009. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Mit??
2009. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
9 hós volt, nekünk csak erre futotta és kölesgolyóra, meg ilyenekre nem, bár talán egyhéten egyszer kapott csak
2009. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anno én másfél évesen kaptam,de az 20 éve volt,hol van már az.Mostani fejemmel én is bulátát vagy kölesgyolót adnék magamnak aztán majd a gyerekemnek is,kort nemtudok mondani ennyire még nem ástam bele a témába.

Jah igen azért akartam am csak írni,mert kérdezték mi az kuki.Az a kukac alakú sós ízű kukorica pufi.Tudod olyan mint a buláta csak hosszú és ha megnyálaztad a végét akkor összetapaszthattad a többivel és láncot készíthettl belőle XD,mi ezzel szórakoztunk régen:D

2009. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hat hónaposan, kb hét volt amikor megette. Van olyan amiben csak kukorica van, meg olaj, olyat válassz-nem kellenek a felesleges adalékanyagok.
2009. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hónaposan adtam neki én is. Kiválóan tudta vele a fogínyét masszírozni, mikor jött a foga. A mai napig nagyon szereti. Keress olyan fajtát, ami kevésbé sós.
2009. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. jún. 12. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!