Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, szülés után...

Kisbabás anyukák, szülés után 3 hónapra rá hogyan dolgoztátok le a pocakról a sok felesleget?

Figyelt kérdés

Én már ezt nem hiszem el! Hiába csinálom a felüléseket, tornázgatásokat, semmi... :\'(

Nem akkarom túlzásba se vinni, nehogy izomláz legyen a vége!

Olyan gázúl nézek ki! Szopiztatok csak és nem megy le! Sétizek is sokat a babámmal, a lábamról meg lemegy!

Vékony comb és nagy poc, szerintetek? brrrrrr,,,,, jobb lenne ha a pociról is lemenne meg a derekamról!

Nektek mi a tutti? Mi jött be és mennyi idő elteltével lehetet láttni a különbséget?


2009. jún. 11. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én babám már 5 hónapos, de nekem is még mindig nagy a hasam. Elkezdtem már vacsira müzlit enni, hogy végre kisebb legyen a pocim. Na ennek az lett vége, hogy kevés lett a tejcsi. Most újra eszem rendesen és beletörődtem, hogy amíg csak szopi van addig marad a poci is. Most első a baba. Kitartás neked is! Majd jövő nyárra újra lapos hasúak leszünk.:-)
2009. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos onnan a legnehezebb eltüntetni, mindenhonnan lemegy, először a melleiden fog látszani, a lábaidon stb, viszont a hason ott maradnak a piszok kis hurkák.. Addig, amíg szoptatsz, nem ajánlott a fogyókúra és a drasztikus torna sem, így lehet, hogy csak jövő nyáron éred el a vágyadat.. bár, sajnos néha még utána is marad egy kis poci :((
2009. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:(

mindegy! azért lelkesen felülésezek! hááát ha :D

2009. jún. 11. 14:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez elsősorban alkati kérdés. Vannak olyan nők, akiknek a szoptatással olyan szépen lemegy a feleslegük, hogy pár hónap alatt még vékonyabbak lesznek, mint előtte. Van, aki meg nem tud lefogyni, amíg szoptat.

Én is hasonlóan nézek ki: vékony láb és felsőtest, tehát hátulról nézve teljesen elégedett lehetek: semmi nem látszik. De ha megfordulok: még mindig úgy nézek ki, mint egy 4 hónapos terhes. Pedig a terhességem előtt szószerint csontsovány voltam.

Csak annyit tudok mondani, hogy légy türelmes és kitartó. Az én kisfiam 14 hónapos, tehát már több, mint egy éve szültem. 2-3 hónapig hasizmoztam (felüléseket csináltam) minden nap, volt is eredménye, de sajnos olyan lassan kezdett 1-2 kiló lemenni, hogy abbahagytam és átálltam a futásra. Futni jártam hetente 2x, de ez sem hozott gyors eredményt. Már egész klasszul ment a futás, lassan versenyezhettem volna :-), de semmi látható eredmény nem volt. Aztán kitaláltam, hogy nagyon keveset eszek 1-2 hónapig, különösen kenyér és tésztafélét, zsírosat, édességet nem. Volt valamennyi eredménye, de ahogy egyszer-kétszer jóllaktam, szinte visszaszívódtak a kilók a hasamra. És csak a hasamra... Azt mondta több kisgyerekes anyuka (és egyben sportoló) ismerősöm, hogy amíg szoptatok, addig nem fog lemenni a hasam, viszont ha majd abbahagyom, pillanatok alatt "magától" lemegy a hasam, hogy csak csodálkozni fogok.

Szóval még én is várom a csodát, de még első a szoptatás, mert a kisfiamnak még mindig ez jelent a legtöbbet. Persze ha van elég kitartásod, hogy nem adod föl 2-3 hónap után a tornázást, futást, étkezésre odafigyelést, akkor biztos lesz már egy félév után látható eredménye.

Sok sikert, és kitartást!

2009. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :D remélem neked is sikerül!
2009. jún. 11. 15:49
 6/11 anonim ***** válasza:

De jó, akkor nem velem van baj?!?!

Egy hónapja felülésezek, spinning edzésre járok, de SEMMI nem megy le a hasamról, meg a derekamról!!!

A lábam, fenekem már viszonylag emberi, de a hasaaam?!?!?

Rééémes!

Átlag naponta kétszer majdnem sírógörcsöt kapok tőle.

Mindenki azzal vigasztal, hogy még csak négy hónapja szültem... hát szerintem meg MÁÁÁR négy hónapja szültem, és még mindig úgy nézek ki, mint egy négy hónapos terhes!!!

Nagyon nehéz elfogadni ezt az új formát (?!)...

Ráadásul császáros vagyok, és a vágásomra gusztán "rálóg" a hasam...

Férjem szerint egyáltalán nem olyan vészes, mint ahogy én érzem, de nem lettem ettől nyugodtabb... :-(


Szóval nincs tuti tipp?!?!

Szomorú vagyok...

(de legalább nem vagyok egyedül... bár ezzel előbbre sem vagyok...)

2009. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaj én is megnyugodtam! 18.01-es neked is kötényhasad van? Áltólag így hívják ami nekünk van. Én is császáros vagyok, és nekem is rálóg :(
2009. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is császárral szültem 3 hónapja, kb. 1,5 hete kezdtem tornázni.

Norbi Edzés korhatár nélkül című dvd-re, ez egy elég régi dvd-je és nem is olyan megerőltető. Kibírható has és derékprogramja van. Plusz ajánlom a hulahoppozást az úszógumi ellen.

2009. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én mig szoptattam nem tornáztam,mert egyszer probáltam és csökkent a tejem.

Most 7 hónappal a szülés után is nagy a pocakom,de sajna ugy néz ki orvosi eset:(((

2009. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnállak benneteket,de tényleg.19 kg szedtem fel kisfiammal,ebből 15 lement szinte szülés után.Most megy a maradék is,pedig az már maradhatna:)Szoptatok,és 4 hós a fiatalúr.
2009. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!