Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 10 hónapos babával nyaralt...

Aki 10 hónapos babával nyaralt, kérdezhetek tőletek?

Figyelt kérdés

Senki sem bánta meg,hogy elindult?

Hogy bírta a baba az idegen környezetet?

Amíg nagy meleg van 10-3-ig,addig mivel kötöttétek le a babát?

Hogy oldottátok meg a mászást egy idegen apartmanban,ahol kőlap van?

Tudom,hogy ezek részletkérdések,de engem érdekelne.Köszi.


2009. jún. 11. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Én idegenbe nem mennék még ekkora korú babával, max ha teljesen ismerném a környezetet ahová megyünk. Vannak kimondottan bababarát helyek, olyant választanék. Az meg, hogy hogy viseli, azt csak te tudod, te ismered a babádat. Déli területre meg főleg nem mennék, amikor itthon is iszonyat a kánikula nyáron, minek abban szenvedni. Ha már mennék, akkor hegyes,tavas vidékre, ahol nincs olyan kánikula. (pl. Ausztria-Salzkammergut, azaz Salzburg környéke) De ez csak az én véleményem.
2009. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
első vagyok..Még annyi, hogy mi külföldön élünk, és így a nagymamánál nyaralunk otthon:) Repültünk is, autóztunk is már, bár a hosszú táv miatt éjjel megyünk,mert nem bírna megülni annyi órát az autósülésben, csak éjjel mikor alszik. Nálunk jól viselte, de barátnőmék kisfia, aki szintén 1 éves lesz, nem lehetne vinni sehová az biztos, ezért is írtam, hogy totál babafüggő, melyik milyen.
2009. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi 6 hónapossal az Alpokba mentünk, kirándultunk, sétáltunk, a baba meg elvolt a hátihordozóban.

Csak az idő volt sokszor rossz.

Most a második 5 hónapos, de nyáron valószínüleg tengerhez megyünk. (Eddig Elba a terv, de lehet, hogy Görögország lesz belőle)

Az biztos, hoyh éjjel fogunk utazni, a párom jobban is szeret éjjel vezetni

2009. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy nem voltam egyértelmű.Igazából Balaton lenne és az idegen környezetet arra értettem,hogy nem itthon alszik.

Meleg az itthon is van nyáron.Azért köszi a válaszokat.

2009. jún. 11. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Most májusban volt 10 hós a babám, ekkor mentünk 3 hétre Olaszo-ba, Szlovéniába és Ausztriába, több helyen voltunk, 3-4 napig mindenhol. Semmi problémánk nem volt, a gyerek élvezte, visongva örült az új bemászható szobáknak. Vittük az utazóágyát, és itthoni kedves homijait. Az alvási idejét mindig pontosan betartottuk. Május elején még nem volt őrült meleg, de
2009. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

(bocs, megszakadt) mindig olyan helyre foglaltuk a szállást, ahol volt park. Egyébként mi a founkat pl. templomokba, múzeumokba is vittük, nem volt ez sem gond, az ujjacskájával mutogatva gügyögött a színes képekre. A kőpadló sem volt probléma, ahol az volt, csodálkozva simogatta, de nem verte be magát, hamar megszokják sztem. Hameleg zoknit adsz rá, és térdkímélő nacit, nem lesz gond a felfázással, térdkéküléssel sem. Mi babauszodát is talâltunk, ez is jó program a nagy melegben. Vagy árnyas játszótér?

Nem bántam meg, hogy elindultunk, sőt!! A gyerek imádta...., nem gondoltam volna előre, hogy ennyire! Sok sikert!

2009. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, mi Ausztriában játszóházat is kerestünk, és mentünk minden nap! Ez is jó melegben... Nézz utána neten, hogy ahová mentek, hol van a közelben!
2009. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi,megpróbáljuk.
2009. jún. 11. 15:57
 9/9 anonim ***** válasza:

az én fiam ugyanennyi idős lesz, két hét múlva fogunk menni. olyan helyre, ahol évek óta nyaralunk a családdal. most őt is visszük. azt nem mondm, hogy bababarát, minden cumót vinni kell a gyereknek. én nem tartok tőle, hogy nem lenne el, max az éjszaka alvásától kicsit. szerintem napközben a strandon jól ellesz, mert itthon is remekül eljátszik az udvaron, hűsön akár egész na. mi egy kis faluba megyünk, ahol mindig találunk árnyékot a strandon, meg a büféseket is ismerem, így szerencsére akár a kajáját is meg tudom melegíttetni ott, nem kell felvinni a strandról.

Az apartmanban a szobát majd leterítem pléddel neki, hogy ne a kövön másszon, és hát próbálok mindig odafigyelni, hogy mibe veri a fejét éppen:-)

viszek le neki kis bébimedencét, és vettem neki babáknak való szuperbiztonságos úszógumit, ha esetleg belepróbálkozunk a balcsiba. én főzni nem fogok neki, viszem le magammal a heti adag kajáját, tápszert, gyümit, mindent.

2009. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!