Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lett ilyen ijedős 3hós...

Miért lett ilyen ijedős 3hós babám?

Figyelt kérdés
Eddig mindenkire vigyorgott,nem félt idegen helyen,idegen kezében.Most nem tudom senkinek a kezébe tenni mert egyböl ordít.Anyum megpuszilta a buksiját valamelyik nap és nekiállt ordítani.Csak én tudom megvigasztalni.Álmában is van hogy felsír vagy \'nyüszög\' szegényem.Nem tudom miért,pedig nagyon figyelünk rá,szeretjük,nincs hangoskodás körülötte,ami esetleg megrázná.Amúgy ha ébren van mindig mosolyog,huncutkodik,idegenekkel is de csak addig míg a kezemben tartom.A nagyszülők kezében is addig van el amíg a látóterében vagyok,amint nem lát pityereg.Hangos hangoktól is szegény sír,pl:mentő autó szirénája.:(
2009. jún. 11. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jártál mint én!Nekem is kb 3 hónapos kora körül kezdte,most 4 hónaposak vagyunk.azt olvastam,hogy ez az anyás időszak!Amikor csak anya kell neki, senki más.Nem szabad "leszoktatni", mert azzal csak időben húzza el az ember.A babád kezdi érzékelni a világot.Hagyd,hogy az öledből figyelje,ott biztonságban érzi magát.Szépen lefog szokni rólad,kinövi.Mi most ott tartunk, hogy magyaráz az idegeneknek,tetszik neki ha szólnak hozzá.Odaadni még nem adtam,várok még egy kicsit,hagy legyen magabiztosabb.Én azt gondoltam,hogy ez még korai,de úgy látszik, nem csak velünk történt ez meg!Kitartás,kinövi:)Ha megtalálom a cikket,be linkelem!
2009. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy hasonló eset,bár idősebb a baba: [link]

Sajnos,azt amit én olvastam,már nem tudom hol van,lehet,hogy az egyik baba magazinban volt:(

2009. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig lesz valami amitől majd félni fog....idegenek,hangok,volt hogy ráléptem az ásv.vizes flakonra,na azt a sírást!Mondjuk nálunk ennyire nem voltak ilyen esetek,de ez telejesen normális sztem.Lehet hogy azt álmodja ami történt vele,amitől mondjuk napközben megijedt,ilyesmi.picurom megijedt ha álmában kakált pl.vagy pukizott,ez még néha most is felébreszti,és sír,most 15 hós.
2009. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!