Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon ijedős a babám! Mit...

Nagyon ijedős a babám! Mit lehet tenni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Annyira h csak hason lehet altatni,mert ha háton fekszik csak kalimpál,még saját magától is megijed!holnap lesz 7 hetes!

Másnak is volt ilyen problémája?mit lehet tenni?


2010. jan. 21. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon picike:) Kinövi.
2010. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez normális,hisz még épp csak,hogy lát valamit,ijedős.3-4 hósan ennek többnyire már nyoma sincs.

5 hós baba anyukája

2010. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudatosan kalimpál, nem tudja, hogy azok a végtagok hozzá tartoznak, azért ijed meg. Ennek semmi köze a személyiségéhez. El fog múlni. Ezért ajánlják egyébként a bebugyolálást, hogy ne ébressze fel a kalimpálás :-)
2010. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:D Majd elmúlik ne izgulj, az enyém is ilyen volt, elég volt néha hogy csönd volt, és megszólaltam, és már attól megijedt, vagy tüsszentettem egyet, stb.
2010. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 9 hetesem még mindig kalimpál. Nem is megijedésről van szó, hanem alvás előtt, mintha nyújtózna, nyökög, rúgkapál, mindent csinál csak nem alszik. Én azt várom, hogy ha már tudja, hogy a keze a keze a lába meg a lába, akkor már elmúlik. Még csak nézegeti a jobb kezét egyre többször... már haladunk.

De nálunk hason is ezt csinálja, és így mivel nem tudja jobban bemérgeli magát és egy idő után ordításba kezd. Úgyhogy nálunk marad a hanyattfekvés és a türelem. A bebugyolálás sem mindig jön be, mert pár másodperc alatt tönkreteszi a "művet".

Én azt vettem ha cumit adok neki, megnyugszik.

Nem szoktuk tömni a cumit, napközben nem is cumizik, csak ha nagyon ordít és elfogadja, vagy ilyenkor alvás előtt néha.

2010. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
El fog múlni, az enyém szegény attól is meg szokott néha ijedni, ha pukizik egyet.
2014. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!