Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fog igy viselkedni?

Meddig fog igy viselkedni?

Figyelt kérdés
Most múlt hét hónapos a kisfiam, és a múlt hét óta ha nem vagyok ott vele, akkor keservesen el kezd sirni, és csak akkor nyugszik meg, ha visszamegyek. Tudom, hogy van ilyen korszakuk, de ez meddig tart? Amúgy senkitől nem fél, idegenektől sem, de ha nem vagyok a látókörében, persze csak itthon csinálja ezt, ha ketten vagyunk, akkor sir. Ha a nagyszülőknél vagyunk, bárkivel elvan. Viszem magammal még a wc-re is, mert nagyon keservesen sir. Vagy néha kellene, hogy magára hagyjam? Amúgy ezelőtt jól elvolt, játszik, meg ha ott vagyok akkor is elvan a játékaival. Gondolom egyszer ezt kinövi, ugye? Most is itt van a lábam alatt, kúszik. Ja, meg a legnagyobb baja, hogy négykézlábra áll, de még nem halad vele, és igy nem tud jönni utánam. Tanácsokat szivesen olvasnék, aki már túl van ezen a korszakon. Jó babázást mindenkinek!!
2009. jún. 11. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogy mászni kezd, jobb lesz, tiszta ideg, hogy nem éri el, amit akar, meg unja magát társaság nélkül, kis okosok!:) szóval az agya szerint már futkosna, de a kuszással kell beérnie! Én több programot csináltam a szórakoztatására, kicsit jobb lett ez a nyüszögés... Pl most jó program a kismedencés pancsizás délelőtt vagy délután, rossmannban vettem talán 1000 ft-ért, imádja! Kint nyomul az erkélyen az ernyő alatt, jó fárasztó neki, nem is nyöszizik utána, ha jön az alvás, hanem bummm:) egyébként én a kaján is módositottam, több szénhidrátot adtam, hogy legyen energiája, több krumpli, sinlac, rizs, tejpép....jobb is lett, mintha kicserélték volna.
2009. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!