Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vertek már át titeket internet...

Vertek már át titeket internetes vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Múlt héten vettem két babruhát egy internetes hirdető oldalról,elutaltam a pénzt és azóta az eladó nem reagál semmire.Mit csinálnátok?
2012. márc. 12. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Milyen oldalról rendeltél?
2012. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Elolvasnám az oldal szabályzatát, illetve az erre vonatkozó dolgokat, és ha úgy van akkor rendőrséghez fordulnék.
2012. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
jófogás
2012. márc. 12. 21:06
 4/18 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg próbáld meg ezt.

2012. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sajnos jártam így én is!Kb. egy éve vettem 1500 ft-ért egy melegítő szettet!Rákérdeztem az illetőnél és azt mondta,hogy elküldte a csomagot,de visszament,mert rossz címet adtam meg!Minden e-mailt amit küldök elmentek!Visszanéztem és én jó címet adtam meg!Elküldtem még egyszer a címet!Semmi reakció!Írtam normálisan a végén pedig már kiadtam magamból a mérgemet és leírtam neki,hogy örülnék ha küldené!Azóta sem válaszolt és nem is küldte a csomagot!Utálom az ilyen embereket!
2012. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
március 7.-én elutaltam a pénzt és azóta nem válaszol semmire.a hirdetés még fenn van azt el is mentettem.Még a holnapi napot megvárom mi lesz.
2012. márc. 12. 21:23
 7/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt kb fél éve egy jófogásos esetem. Én már jelentettem a jófogáson, sőt fenyegetőztem is. Azt mondta mindig, hogy most költözik meg válik és azért húzódik a dolog. Adtam neki pár napot és mondtam ha addig nem jön meg a csomag feljelentem és ha valóban válik akkor nem hiszem, hogy egy gyerekelhelyezési pernél jó pontot jelent egy feljelentés. Láss csodát a csomag megjött!!! Ja még csináltam egy másik email címet és azzal teszteltem, hogy aktuális-e még a hirdetése, mikor tudná utalni stb. ugyanúgy mintha új vásárlójelölt lennék!!! Próbáld meg hátha! Hogy hívják? Az "enyém" Baranya megyei volt!
2012. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 kíváncsicska ***** válasza:
Szerencsére nem, pedig rengeteg gyerekcuccot rendeltünk interneten.Mondjuk mi csak vaterán rendelünk.A holmik közt voltak újak is és használtak is.
2012. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A lányom rendelt 2 könyvet 2 ezer forintja bánta a zsebpénzéből.Ez az eladó nem válaszolt napokig,aztán írt hogy külföldön volt a férje közben eladta a könyveket.Kérte írjam meg a számlaszámot visszautalja a pénzt,3x megírtam,azóta is utalja...na én írtam neki egy emilt amiben elmondtam a véleményem.
2012. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ő Komárom-Esztergom megyei.Irtam neki másik címről.
2012. márc. 12. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!