Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor (hány hónaposan) bíztáto...

Mikor (hány hónaposan) bíztátok rá először babátokat másra?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes nőgyogyi kontrollnál anyukámra bíztam először. Kb 3 órát voltam távol.


Mennyi időre gondolod?

2009. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Az anyukámra egy hetesen, amikor el kellett mennünk papírokat intézni. Másra még soha, másfél éves...
2009. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen apára+anyukámra bíztam, akkor mentem a 6 hetes vizsgálatra vissza a nőgyógyászomhoz. Most 8 hónapos, apára egy-két órára minden gond nélkül rábízhatom, első perctől kezdve tápszeres, így nyugodtabban tudok mozogni. Ja igen, 3 hónaposan volt először anyukámmal egyedül kb. 3 órát, míg mi karácsonyi bevásárláson voltunk.
2009. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem ez mindenkinél változó.Függ attól hogy mennyire bízol meg abban a személyben akire rábízod és függ a babától is.Ha bele gondolsz szülés után már a csecsemősre is rá bízhatod.
2009. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

11 hós múlt, kb két hete hagytuk anyósomnál a babut fél órára, míg elmentünk a CBA-ba. :)

2 éves koráig az első gyerekemet sem hagytam senkire, pedig anyunál laktunk, megtehettem volna.

2009. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A baba pszichoszociális fejlődése szempontjából az a jó, ha minél többen veszik körül: nagymama, nagynéni stb.

Ez persze nem azt jelenti, hogy rögtön le kell passzolni, amint lehet :)

Én nagyon nehezen bízom rá anyósomra, anyukámra a babát, egyszer már az egyik nagynénije is vigyázott rá. Szinte megfulladok a baba nélkül :(( De tudom, hogy ez picit önző szeretet és vele tolok ki, ha egyfolytában csak velem van, így néha mondvacsinált programokat találok ki, amikhez nincs sok kedvem, csak hogy a nagyikkal legyen, mert tudom, hogy ez így jobb neki.

Szóval nem biztos, hogy akkor vagy önzetlen a babáddal szemben, amikor magadhoz láncolod :) Szeretni is tudni kell :)

2009. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Egy hetesen, fodrászhoz mentem. Lehet megkövezni. És utána is rendszeresen hagytam másra, persze nem fél napokra. A más az anyukám, a férjem, és a férjem öccse és a legjobb barátnőm. Rájuk akármikor rájuk bízom, és nagyon szívesen vállalják.
2009. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Nehany orara mar egesz kicsi korukban (nagyszulok). Feleves koruktol mar egy-ket ejszakara is, persze akkor az apukajuk veluk volt. 1 napnal tovabb meg nem voltak ugy, hogy se en, se a ferjem ne lett volna ott. Most 3 evesek.
2009. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes vizsgálatkor ,nem volt vele gond.
2009. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
én az elsö hétben hagytam anyámra egy fél napot
2009. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!