Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro Magic3 babakocsiba...

Espiro Magic3 babakocsiba hány hónaposan tettétek bele a babátokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Elméletileg azt irják biztos ehhez is,h 6hónapos kortól,nekünk hasonló van,nem lehet teljesen vizszintesig letenni,és mi kb 5hónap körüli volt a babám,mikor kezdtük használni.

Mennyi idös babának szeretnéd használni?

2010. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 hónapos a kisfiam,de akkor még várunk vele.azért vagyok bizonytalan,mert olvastam 4 és 6 hónapos kortól is!köszi a gyors választ!
2010. júl. 12. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom,lehet,h kipróbálhatnátok.

Mennyire lehet megdönteni a hátámlát?

Ha a babád a fejét már szépen tartja,akkor már elvileg bele lehet tenni.

Mi azért hazsnáltuk 5hós kora körül mert akkor vettük,de én bele tettem volna elöbb is,mert addigra már ugy láttam,h nem ártottam volna vele,mert 4hós korára már szépen forgott is a babám!

Szerintem rövid idöre próbáld ki,mondjuk otthon,és ha ugy látod,h jól érzi magát benne,és kényelmes neki,akkor nyugodtan használjátok.


Elsö voltam!

2010. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!