Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos baba mindent visszab...

7 honapos baba mindent visszabukik, normális?

Figyelt kérdés

Nem akarok beleszolni,de a baràtnöm kislànya mindent visszabukik.àtom naponta 5-6 babakekszet,édesitett teàt,és nagyon sok egyéb dolgot kap.

Szerintem-e miatt.

Persze nincs tapasztalatom,az enyém még csk 2 honapos.

Nekem is visszabukik majd mindent,akkor is ha csak gyümit,meg zöldséget kap?


2009. jún. 10. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Szia!7 hósan szerintem nem normális dolog.Miden képpen vidd el dokihoz.Ez Refluxra is utalhat!
2009. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem az enyém,a baràtnömé!

Az enyém 2 honapos,nincs vele gond.

2009. jún. 10. 19:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lehet hogy az anyukàja tömi degeszre?
2009. jún. 10. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
az is lehet, hogy tényleg sokat kap enni...az én fiam 1 éves múlt, de nem ismeri sem a kekszet, sem a cukros teát. Azonban az első válaszolónak igaza van...lehet h refluxos. Finoman szólj a barátnődnek erről...és hagyja abba a nassolást is ( mármint a gyreek)
2009. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Az én babám is mindig vissza bukott rengeteget.Az orvos javasolta hogy adjam neki a Nutrilon nevű gyógyszert.Azóta semmibaj.Szerintem mond meg a barátnődnek hogy próbálja ki recept nélkül kapható,a hátulján rajta van hogy kell alkalmazni.
2009. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mielött gyógyszerezné mindenképpen vigye el dokihoz!A reflux nem gyógyítható ilyen egyszerűen.Jobb tisztázni mi is lehet a valódi ok.Lehet a túl etetés is.Finoman szólj Neki.
2009. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Nutrilon az csak besűríti az anyatejet, vagy tápszert, hogy ne tudja könnyen visszabukni. Ha már ennyi idős, gondolom kap szilárd kaját. Ha még így is sokat bukik, akkor mindenképp vigye el ultrahangra, csak megnyugtatásképp. A reflux miatt a gyomorsav felmarhatja a nyelőcsövét, és az nem túl kellemes érzés. Ezt nyugodtan mondd el neki, biztos el fogja vinni. Amúgy nem valószínű, hogy a babakeksz, meg az édes tea miatt van. Az én fiam is nagyon bukós volt pici korában, mára szinte teljesen kinőtte. Nagyon ritkán még visszajön neki az ebédből pár csepp, mikor hason repülőset játszik, de ez minimális. 9 hónapos.
2009. jún. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!