Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek a babáját...

Anyukák, akiknek a babáját gastroenterológia után befektették kórházba kivizsgálásra! Mit csináltak a babával? Megviselte? Hány napig tartott?

Figyelt kérdés
Nekünk hétfőn kell befeküdnünk, nagyon félek. 7 hónapos a kisfiam.
2009. jún. 10. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de mi az a gastroenterológia? Kicsit aggódós anyuci vagyok, és kezdő.
2009. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Emésztőrendszeri problémákkal foglalkoznak ott, kórházi részleg.
2009. jún. 10. 15:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is kérdeznék inkább, ha szabad! Bocsi!

Megkérdezhetem, miért kell befeküdnötök? MI baj van?

2009. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a válaszolóknak mondanám: hogy az allergia kimutatását, kezelését (is) ott végzik a gasztroenterológián
2009. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1,5 hónapja alig eszik a kisfiam, napi rendszerességgel hány, megállt a gyarapodása. Ami furcsa, hogy mindemellett jókedvű, élénk baba. A gastroenterológián néztek vért, vizeletet és székletet, de azzal minden rendben volt. Ezért kell befeküdnünk, hogy további vizsgálatokat csináljanak.
2009. jún. 10. 15:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám feküdt a gastroenterológián, kivizsgálás miatt, szintén azért, mert nem evett.

Vérvétel, vizeletvizsgálat volt, és egy anyagcserevizsgálat, szintén vérből. Nekünk ég a verejtéktesztet ígérték, de végül nem csinálták meg.

Meg kísérleteztek különböző tápszerekkel.

Igazából nem volt értelme, mert nem tudtak semmit csinálni, ráfogták, hogy tejfehérjeallergiás....

Nyugi, semmi gond nem lesz, a legfájdalmasabb a vérvétel lesz neki.

Ne félj, valószínűleg csak pár nap lesz!

Kérdezz még nyugodtan, hátha tudok válaszolni.

2009. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Időközben kiderült, hogy már holnap reggel fel tudnak bennünket venni. A Bethesda kórházról van valakinek bármilyen tapasztalata?

Utolsó válaszolónak: ha csak ennyi és ilyen vizsgálatokat végeznek, miért kell hozzá befeküdni? A gastron már volt széklet, vizelet és vérvizsgálatunk, most lett meg az eredménye.

A tejallergia nálunk is felmerült, nem értem miért, hiszen nincs hasmenése szegénykémnek. Ti hány napot voltatok? Megviselte a babát?

2009. jún. 10. 17:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolsó vagyok.

Én sem igazán értem, hogy mi értelme volt, mert tényleg nem csináltak semmit ezeken kívül, mégcsak az evését sem figyelték, meg semmi.

Esetleg csinálhatnak még ultrahangot, vagy tükrözést, ha indokolt. De nekem az a tapasztalatom, hogy mindent magadnak kell kijárnod. De ez nem a Bethesda kórház volt.

Összesen 15 napig volt bent, de ez 2 kórház!!!!!!!!Az egyikben 10 napig, azt se értem, mért húzták, én kétszer el akartam jönni saját felelősségre.

a másikban pedig 5 napig, amiből 3 napon semmi vizsgálat nem történt.

Szóval így utólag semmi értelme nem volt, az anyagcserevizsglaton kívül.

Az enyémnek se volt hasmenése...

2009. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja, és a babát nem viselte meg, mert először én voltam vele, aztán meg az apukája, és mégcsak 2 hónapos volt.

Nyugi, könnyen felejtenek még :))))

2009. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert a kórháznak így kényelmes, így kap több pénzt a gyermek után.

Mi is majdnem így jártunk, de én kisírtam, hogy ne kelljen befeküdnünk, így érdekes módon ambulánsan történtek a vizsgálatok.

És saját felelősségre nem adták oda?

2009. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!