Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós lesz a babám, nemrég...

7 hós lesz a babám, nemrég kóstoltatok vele új dolgokat, de amiket én főzök úgy veszem észre fáj a hasa tőle? Volt másnál is ilyen? újdonság miatt lehet?

Figyelt kérdés
üveges gyümit is kapott attól nem volt semmi baj, de amit én csináltam alma, barack attól fájt a hasa, igaz annyira nagyon pépre mint az üveges nem lehet megcsinálni és lehet hogy ez volt fura neki?
2009. jún. 10. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez volt a baja, hogy nem volt elég pépes és a nagyobb darabokkal nem tudott mit kezdeni a gyomra. De egyébként én a turmixgéppel rendesen össze tudom pépesíteni, talán érdemes lenne beszerezned egyet. Mert ha nem is azonnal, de pár hónapon belül tuti megtérül, mivel az üveges babakaják nagyon drágák a friss gyümölcshöz képest.
2009. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, biztos csak az lehet a baj.. van foga? bár annyira rágni úgysem tudna még vele:)

én botmixerrel szoktam és keveset is meg lehetett csinálni vele. Vagy elteszed még másnapra max. Almát pl csak turmixolva ette, a reszeltet nem kérte.

2009. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, igen három foga van alul. ma botmixereztem neki alma krumpli banánt tetszett neki:-)
2009. jún. 10. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!