Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leadjátok a babátokat éjszakár...

Leadjátok a babátokat éjszakára a csecsemősöknek?

Figyelt kérdés
1. babám lesz, abszolut nem látom még át a helyzetet, de szerintem, ha éjszakára is velem marad a baba (amit persze szeretnék), egy percet sem merek majd aludni. De akkor mikor fogok? A tejcsi beinduláshoz is fontos a kipihentség, nem?
2009. jún. 10. 10:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Igen, persze. Azóta sem volt senkivel, de akkor eszembe se jutott, hogy velem is aludhatna. Csak szép sorjában mindent! Otthon 24 órát veled lesz, előtte össze kell kicsit gyüjteni az erőt! Jó babavárást!
2009. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Én szerettem volna leadni éjszakára, de volt egy csecsemős aki gyakorlatilag meg sem hallotta mikor szólok neki, nagyon utálatos volt, pedig szükség van a pihenésre szülés után. Én az első éjszaka nagyon nehezen aludtam el, de ha ott van velem a pici tuti nem tudok semmit pihenni. Szerintem jobb ha beadod, utána bőven tölthetsz még vele időt otthon :)

Boldog babázást:)

2009. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
Tuti nem! Nálunk a kórházban nem figyelnek oda a babára,a folyosó véén van egy szoba,ott alszanak a babák,zárt ajtó mögött. Én tuti be nem adom oda,inkább nem alszom. Ha baja lenne,ott tuti nem vennék észre.
2009. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

10.55-ös! Melyik kórházra érted? Felügyelet nélkül hagyják a babákat???

2009. jún. 10. 10:58
 5/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel a kislányom este 7kor született császárral (egésznapos vajúdás után), nekem nem adták ki első éjszakára, de jobb is volt, mert mozdulni alig bírtam. Utána szerettem volna, ha kint maradhat, de sajnos szívzörejes volt, így külön figyelték éjszaka monitorral. Így nyugodtabb voltam, mert, ha kint lett volna, biztos azt figyeltem volna lélegzik-e. Így is, ha éjjel felébredtem pisilni, már mentem is megkérdezni, minden rendben van-e. Én örültem volna, ha velem lett volna (persze, ha nem lett volna beteg).

2009. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt kórháza válogatja, van ahol jó helyen vannak a babák,van ahol nem. Én így a saját tapasztalatomból mindenképp azt mondanám,h. igen add be,ha nem is egész éjjelre, de legalább pár órát tudj pihenni. Sajnos ahol én szültem, a csecsemős közölte,h. neki nincs kapacitása erre. Bár azt gondolom,h. ha többágyas szobában leszel akkor vkinek úgyis sírni fog a babája. Én inkább otthon pihentem ki magamat a család sokkal jobban tud segíteni, szerintem ne várd,h. a kórházban a gyermekágyon pihened ki a szülést.

Könnyű szülést kívánok!

2009. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Én leadtam 2 éjszakára, csak az utolsót töltöttük együtt. Mi 3an voltunk egy szobában, és próbáltunk figyelemmel lenni egymásra is, hogy aki "frissen" szült, ne zavarjuk a pihiben. Nálunk figyeltek a picurokra, és bármikor bemehettem hozzá én is.

Én egyik éjszaka sem aludtam igazán, ha nem volt velem a baba, akkor azért, ha meg igen, akkor azért...szintén első baba.

Amióta hazajöttünk, már jobb a helyzet, én is nyugodtabb vagyok, a baba is. Így az éjszakáink is elviselhetőbbek:)

2009. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
én Győrben szültem, császárral. Az első éjszaka még nem kaptam meg a babámat, a másodikon én kértem, hogy még ne aludjon velem, mert mozogni alig bírtam a műtéttől. Aznap éjjel fél 4 körül behozták, mert nagyon sírt. Onnantól velem (azaz a kiságyban mellettem) aludt. Ne aggódj, te is fogsz tudni aludni és pihenni, de onnantól kezdve már igényled a babád közelségét. Problémamentes szülést kívánok!
2009. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Hát,elméletben van felügyelet,de amikor pl. szülőszobalátogatáson vvoltunk,akkor 3 baba volt a szobába,tökegyedül,az egyik hangosan sírt,amíg a csecsemősök vihogtak. Én ezt inkább nem kockáztatom. 10 55ös voltam
2009. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, ott nem lehetett velem a baba éjszaka. Egy 5 szobás kórteremben voltam másik négy anyukával és mindig elvitték a babákat, nem is maradhattak volna, hogy ne zavarjuk egymást a szobatársaimmal. Pedig jobb lett volna, talán nem tartott volna 3 napig, amíg beindul a tejcsi és akkor talán nem sárgul be a babám.
2009. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!