Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érzitek néha egyedül...

Nem érzitek néha egyedül magatokat, bár ott a babátok?

Figyelt kérdés
Nekem 8 hónapos a kisbabám és imádom és tünemény, de sajna nincs a környéken babás, akivel együtt sétálhatnánk vagy pl. átjárhatnánk egymáshoz. Néha-néha van, hogy átmegyünk a szülőkhöz vagy egy babás ismerőshöz, de ez elég ritka. Jó lenne többször társaságban lenni, más is érzi ezt?
2009. jún. 10. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én inkább csak kiszolgáltatottnak, eltartottnak érzem magam. fura, h sosem kellett pénzt kérnem, be tudtam osztani a fizetésem, most meg mire eklég a 25000 ft? 2 hét alatt elfogy. alig várom, h visszamehessek melózni és kicsit önállósuljak.
2009. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első pár hónap volt furább, a nagy nyüzsiből hirtelen lett csend. Ezt mára megszoktam valahogy, megtanultam vele jólérezni magam. Sétáljatok, sok a babakocsis anyuci, beszélgess!
2009. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor érzem magam egyedül a kicsi mellett is.Pedig a környéken még babások is vannak,igaz össze nem járunk esetleg délután összefutunk a játszótéren.

Ha a párom itthon van sem jobb a helyzet,mert ő nagyon jól kijön a számítógéppel:(

Nagyon ritka ha jön hozzánk valaki,én pedig már a depresszió/pánikbetegség tüneteit is produkálom,és hajlamos vagyok reggeltől-estig aggódni mindenen,azon rágni magam nehogy történjen valami:(

Szerintem ha nincs senki a környéken, sétáljatok kettesben,és amennyit csak tudtok.

Nehogy így járj mint én,mert ez nagyon nem jó.

2009. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Bár itt a környéken vannak babás anyukák, de konkrétan kinéznek maguk közül, mert nekem nem 200ezer Ft-os babakocsim van és nem a legújabb divat szerint öltözöm (hozzáteszem ez utóbbinak az az oka, hogy a felszedett kilókat még nem sikerült maradéktalanul leadnom és nem jók rám a régi ruháim). Szóval nálam ez nem lehetőség. Nálunk a szülők is nagyon messze laknak, pedig jó lenne többször találkozni velük. Van néhány barátnőm, akik néha jönnek, de ők is dolgoznak, így kb. havonta jön egy ember. Néha nagyon rossz érzés. A leggázabb az az egészben, hogy apa is ha hazajön fáradtan, nagyon nehéz kirobbantani itthonról, hogy menjünk és csináljunk valamit. :-(
2009. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És merre laktok?
2009. jún. 10. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Dettó! Pest X. kerület
2009. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!