Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érzitek magatokat néha...

Nem érzitek magatokat néha egyedül? Annak ellenére, hogy ugye sosem vagyunk egyedül, hisz itt a baba.

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi van ma velem.

Talán az alváshiány teszi, meg a férjem is nagyon sokat dolgozik januárban, de olyan egyedül érzem magam, hogy már a sírás is fojtogatott ma.


Persze csinálom a dolgom, de már nagyon unom a mosás-főzés-mosogatás-takarítás bűvkörében töltött napokat.


Nem vagyok az a begubózós fajta, tartom a kapcsolatot a barátaimmal, nincs olyan gond, hogy nem találkozom velük, de időnként rám tör az érzés, hogy olyan egyedül vagyok.


Nálatok volt már ilyen?


2010. jan. 13. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szokott föleg mikor a párom dolgozni van.hajnal 5-töl este 7ig oda van.És most oké h itt a baba de vele még nem lehet komunikálni rendesen.Én hiába dumálok hozzá ö még nem tud válaszolni.Vagy ha igen azt én nem értem:S Pont tegnap jött rám h néha olyan jó lenne mást csinálni.Pl.:Elmenni 1 nagyot csavarogni.Mit tom elmenni jó messzire.Ha lenne autónk az is lenne.Be a gyereket az autóba és irány a nagy világ a párommal és a amanómmal.De ez álom és most körül nézek a manóm itt játszik mellettem én meg itt ülök egyedül.
2010. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen van, pláne amikor az ember tudja, hogy valóban egyedül van...nem fizikálisan hanem érzelmileg, lelkileg...
2010. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát igen.

Én is sokszor világgá mennék családostól!


Meg annyira vártam a karácsonyt, és itthon voltunk hármasban, olyan nagyon jó volt!

Két egész hét!

Most meg nem bírok visszarázódni a karácsony előtti taposómalomba, meg a kétszemélyes magányomba... :-S

2010. jan. 13. 11:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezt szerintem sokan átélik. Szeretjük a kicsit, meg minden, de felnőttek is vagyunk és kell egy kis kommunikáció a világról, meg mindenről. Emlékszem, amikor 2 éves lett a kislányom, akit amúgy imádok, már alig vártam, hogy jöjjön valaki, akivel beszélgethetek mindenféléről, akár róla is.
2010. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A terhességem utolsó 3 hónapjában itthon kellett lennem, mert veszélyeztetett voltam. Már 10 hónapos a kislányom és most ketten vagyunk itthon egyedül. Mikor elpanaszolom, hogy mindig egyedül vagyok mindig azt mondják, hogy nem vagy egyedül mert ott a babád. Hát persze nem vagyok hülye, válaszolom mindig.

Tény hogy néha nagyon magányos az ember. A szomszéd nőnek is pont ennyi idős a babája és a nagyi ott lakik mellettük. Annyira irigylem amikor látom, hogy mennek négyesben sétálni, vásárolni stb

2010. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sosmn érzem magam egyedül mert álomban mindig megjelenik isten és hologram szerűen véres kardra tűzve családom fejét, én ezt élvezem mert indig jókat társalgok vele, így nem vagyok egyedül.
2010. jan. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!