Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjjel felsír/felkel a...

Ha éjjel felsír/felkel a babád, minden esetben megszoptatod?

Figyelt kérdés
Persze ez a kérdés csak azoknak szól, akik még szoptatnak! :-))
2009. jún. 10. 08:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy az én babám nem sír fel, csak ha a foga kínozza. Ilyenkor felveszem, megdajkálom és csak akkor szoptatom meg ha időben van / 2-kor és 5kor eszik /.
2009. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
az enyém hathetes kora óta átalussza az éjszakát. ha felkelne, biztos, hogy nem szoptatnám meg, hanem kitalálnám, hogy mi a baja, mi zavarhatta meg az álmát. hiszen már 5 hete kibírja kaja nélkül éjszaka, miért lenne éhes.
2009. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Még kicsi volt igen.másfél hónapos koráig 2 óránként szopizott éjjel is.Most 5 hónapos,egyszer kel fel északa enni,olyan 3 fél 5 között.Ha elöte valamiért felébred és sír akkor csak cumit kap és simán elaszik még 2,3 órát vele.
2009. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka eset,ha felkel,de akkor szopizunk kicsit.
2009. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
nálunk amikor felkelt akkor igen mindig, sőt ha sírt akkor is, pedig sokan mondták, hogy tartsam be a 3 órát, én sosem tettem, hallgattam az ösztöneimre, ami azt súgta, hogy sokszor csak arra kellett a cici, hogy megnyugodjon, elaludjon. Neki most az a legbiztosabb pont az életébe. Tudom, hogy ez sem jó így sokak szerint de én így csinálom. Most 3 hós a babám és már átalussza az éjszakákat szépen.
2009. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

szia!


Én nekem most 6 honapos a babám sokat felsir és én ciciztetem éjjel. Tudom ez nem jo, de csak igy alszik vissza! igazán nem is eszik csak nyel pár kortyot ami elég és utána alszunk tovább összebujva!és Amugy probálom leszoktatni rola, de valahogy még nem nagyon megy!

2009. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nekem 5,5 hós a fiam, és én is ciciztetem éjjel...

Felsír, én átmegyek hozzá. Kiveszem, megdajkálom kicsit, ringatom, de nem alszik vissza. Én is fáradt vagyok, így mellre teszem, kortyol párat, megnyugszik, és bealszik rajta, hallom ahogyan édesen szuszog... Imádom! :-))

Kicsit még ringatom, ahogyan alszik a vállamon, megvárjuk a büfit, és vissza teszem a kiságyába. Én így csinálom...

2009. jún. 10. 09:46
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon nem jó ez így... Kicsim 8 hónapos. Még egyszer sem aludta át az éjszakát. Van, hogy 3-4 szer is szopizik éjjel. Képtelenség leszoktatni róla. Olyan neki a cici mint a cumi. Szerintem ha tudod mielőbb szoktasd le róla. Én már képtelen vagyok rá. Próbáltam, de nem bírom elviselni ha sír, és félálomba keresi a cicit. A cumit nem fogadja el. Pedig ez így nagyon fárasztó.
2009. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kicsit fárasztó, de a cumi nálunk egyáltalán nem megy, nem is tudja használni, illetve hason alszik, és úgy kicsit nehézkes neki betenni a szájába...
2009. jún. 10. 10:45
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sem jó így. Le kell szoktatni, mert egyre csak nehetebb lesz. Én ilyenkor mindíg a cumit adtam be neki, ha nem volt éhes akkor azzal visszaaludt, ha nem akkor tudtam, hogy valóban éhes és megetettem, és miért nehéz hason beadni a cumit? Oldalt van a feje, simán be tudod adni neki. De szerintem ahogy olvasom az írásod ez neked hiányozna, ha nem szoptatnád meg. Nem így van?

De szerintem ezzel nem teszel jót a babának hosszútávon. Már ne haragudj.

2009. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!