Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ideges remegés babákon előford...

Ideges remegés babákon előfordulhat?

Figyelt kérdés

10,5 hónapos.Tegnap kezdte,remeg egész teste,direkt csinálja,tehát nem epilepszia-szerű vagy bármi ehhez hasonló betegség,hanem mint aki ideges,erőlködik,pár másodpercig.

Valaki babáján előfordult már?

Mi ez tulajdonképp?

Védőnőm szerint lehet jön a foga,és feszíti.

tényleg?


2009. jún. 10. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyémet is így rázta a hideg mikor pisilt!!
2009. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi kisfiunk is remeg.5 hónapos,és az akaratát így szeretné kifejezni.Vagyis remeg,ha nagyon szeretne valamit,beleremeg,ha nagyon örül.Van mikor annyira éhes,hogy remegve várja a kaját!Ne aggódj,sok kisbabánál előfordul!
2009. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pisilés az más,tudom az is remegés,de ezt elég gyakran csinálja,van hogy az etetőszékben folyamatosan.

Köszönöm ,remélem akkor tényleg nem vagyunk ezzel egyedül,már azt hittem valami idei eredetű baja van.Sokat idegeskedtem terhesen:-(

2009. jún. 10. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:
MI is "beremegünk" a cumisüveg látványától:) A babád valószinűleg az etetőszéket összekapcsolja az evéssel, és csak arra várhat, hogy érkezzen a finom kajcsi :D
2009. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Szerintem is összekapcsolja a kettőt.Vagyis etetőszék=kaja.na és ráadásul azonnal!nálunk is ez van,ha meglátja a kisfiam,hogy csinálom a tápit,már nagyra tátott szájjal várja.Ha pedig teszem rá az előkét,már beleremeg,és annyira szeretné már enni a tápiját!!!Úgy,hogy nyugi,nincs semmi baja a gyerkőcnek!:)
2009. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!