Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának mi az...

10 hónapos babának mi az étrendje? Még anyatejes.

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 08:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Reggel 6h körül szopi majd 9h körül ismét szopi. 11h-kor gyümi 13h-14h-kor főzelék. 16h körül megint szopi. este 18-19h-kor főzelék 20-21h-kor szopi. Elég ez?
2009. jún. 10. 08:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha éjszaka nem ébreszti fel az éhség, akkor rendben van. Nálunk ez a menet: 7kor szopi, 8kor reggeli (joghurt vagy túró gyümivel, ezt néhény napja kezdtük el, mert nem bírta ki 11ig), 12kor főzi, fél 3kor szopi, 5kor könnyű uzsi (rendszerint gyümi), este 7kor szopi.
2009. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Az én babám 9 hós, a menetünk, reggel csak szopi, aztán tízórai szopi, utána valami gyümi, ált. keksszel vagy gabonapehellyel dúsítva, vagy ha új dolgot kóstol, akkor azt is ilyen tájban, utána ebéd szopi, aztán főzelék, uzsi szopi, utána tejpép vagy gyümi, babapuding, ilyesmi és este csak szopi. Nálunk minden kaja a szopi után van és így is hatalmas mennyiséget eszik meg, de legalább nem a tej rovására. Szerintem teljesen jó az étrendje a babádnak.
2009. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 10. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!