Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak barátaitok miota...

Vannak barátaitok miota megszületett a babátok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem igen, mi 6 hetes kora óta elég sokat vagyunk úton. Inkább csak átalakult a barátok összetétele. Most a gyerekesek, babások vannak előtérben.
2009. jún. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én alapjáraton nem vagyok nagy barátkozós, de aki barátom, barátnőm volt, mind megmaradt. A különbség az, hogy mostmár javarészt ők jönnek hozzánk, és nem én megyek hozzájuk látogatóban.
2009. jún. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem lett könnyebb összeszervezni bármit, illetve bevallom, igényem sincs magas, de az a pár barátnőm, aki volt, megmaradt (nem gyerekesek pedig), msn-en is tartjuk a kapcsolatot, férjem társaságából is a kitartóak megmaradtak (ők sem gyerekesek pedig). És épp, hogy az ő társaságából a gyerekesek koptak ki, de nem most, hanem mikor nekik születettek a bébik, azóta nem láttuk őket. Érdekes. Mi megyünk amúgy bárhova, most 2,5 hós a baba, nagy autósok vagyunk és a család is nagy, szóval nem kiméljük ettől függetlenül.
2009. jún. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugyanazok, akik előtte. Ha tényleg barátok, akkor nem aradnak el amiatt, hogy gyerekünk született. Első gyerek a bandában! :-))
2009. jún. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, vannak barátaink, ugyanazok, mint előtte. Igaz, eleinte ők jöttek főleg hozzánk, most viszont, hogy már nagyobb a babám (10 hónapos múlt) már mi is megyünk a barátainkhoz egy ideje. De a kapcsolattartásban sokat segít az e-mail és a telefon, nem kell azért elszakadni a külvilágtól, mert gyereked van.
2009. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is megmaradtak a baráti kapcsolataink, pedig a csapatból hozzánk jött először a gólya. Kissé megritkultak az alkalmak, mert nehezebb összeszervezni, de azért még rendszeresen találkozunk + az is igaz, hogy arányaiban többet vagyunk nálunk, mint korábban.

Az első pár hónapban (3hós koráig másfél óránként szopott...) nekem nem nagyon volt igényem a társaságra, de aztán visszalendültem lassacskán. Most 9 hós, és épp múlt szombaton állt fel először, mert meg akarta kaparintani a dohányzóasztalon lévő társasjáték szép piros figuráit - meg is lepődött, milyen lelkes fogadtatásra talált a mutatványa a srácok részéről :)

2009. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanazok a barátaink, mint eddig is, csak kicsit kevesebbet vagyunk együtt, illetve rövidebb ideig. Néha csinálunk olyat, hogy lefektetjük este a kislányunkat, és mami őrzi, amíg anya meg apa a haverokkal bulizik, úgy havi egyszer. Szerencsére nem tűntek el a barátaink, csak kicsit több szervezést igényel mostanában, ha együtt akarunk lenni velük.
2009. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!