Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos babam ulve eszik...

3 honapos babam ulve eszik mar 2honapos koratol, marmint en tartom a fejet, de ulve etetem, hogy nehogy felre nyeljen. Milyen idosen tarthatom ulve a babam? Pl. vettem bumbo szeket, abba bele rakhatom?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 15:38
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
nem viszem kozossegbe a sok taknyos koze,nehogy elkapjon valamit.enekelek,beszelek,kielegitem az igenyeit,megvettem neki mindent,a legujabb jatekokat stb.nagyon szeretem,turelmem vegtelen,mi mast csinaljak meg?tevet nem tudtam meg az ultetest sem
2012. márc. 5. 21:06
 22/27 anonim ***** válasza:
39%
nem kéne folyton szekírozni mindenkit...nekem két gyerekem van de még nem hallottam az epilepszia-dologról habár mi nem nagyon tévézünk...a tényleges kérdésre visszatérve még mindig jobb ha aggódik hogy a gyermeke nehogy félrenyeljen minthogy magasról sz@rna rá!
2012. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
82%

ne haragudj, de ez olyan szomorú :(

nem tudtad, hogy nem szabad ültetni egy ülni nem tudó babát? nem egyértelmű, hogy fognod kell a fejét, különben összecsuklik? :(

órákig ülteted a tv előtt? :(

nem piszkálni akarlak, de tényleg nem mindenkinek vannak anyai ösztönei :(

tv-zés helyett olvasgass gyereknevelési könyveket,, hátha...

sok egészséget a babádnak, remélem nem lesz következménye! biztos sokat fog sírni mostantól, hogy nem ülteted de kitartás, ne törj meg mert nagy bajt okozhatsz ha tovább csinálod!

2012. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
71%

Hogy mit csinálj?

Ültesd be a tv elé és menj el csavarogni!

Te jó Isten!

2012. márc. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
64%

Az a lényeg, hogy megvetted neki a legújabb és legdrágább játékokat. Így már minden más. Akkor te egy nagyon jó anya vagy. A gyerek meg majd magától felnő. Ja remélem még bébikompba nem raktad. Az lenne csak igazán szép. Ha valami baja lesz az ültetéstől vagy a tv-től meg tudod bocsátani magadnak? Gratulálok.


Türelem...persze. Majd akkor legyen türelmed amikor elkezd mászni vagy járni. Akkor már nem lesz neki elég a tv.


És egy 3 hónapos babát semmiféleképpen NEM(!!!) ültetünk.

Te jó ég. Senki nem szólt rád? Párod/anyukád/anyósod/barátnőd/akárki?


Olyan jó idő van. Nem kell közösségbe menni. Menjetek ki sétálni egy kicsit például.

2012. márc. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
42%
Úristen így lebarmolni valakit....ez a sok "okos" anyuka besz@rok!!
2012. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Mry válasza:
Hát tényleg nagyon sok okos anyuka van itt... Dr. Vida Ágnes: Bumbo szék: az Amerikában nagyon népszerű babaszéket kifejezetten abban az életkorban javasolják, amikor a baba még nem tud ülni. Ha a kicsi már biztosan és hosszan meg tudja tartani a fejét 3-4 hónapos kortól, már lehet használni ezt a babaszéket.
2014. júl. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!