Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos babam ulve eszik...

3 honapos babam ulve eszik mar 2honapos koratol, marmint en tartom a fejet, de ulve etetem, hogy nehogy felre nyeljen. Milyen idosen tarthatom ulve a babam? Pl. vettem bumbo szeket, abba bele rakhatom?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 15:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Teljesen ülve egyáltalán nem tarthatod, csak a fejét emelheted meg egy kicsit, hogy ne nyeljen félre. A széket és hasonlót majd csak ha ülni tud, 6-7 hósan.
2012. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Mi az a bumbo szek? Pihenoszek? Abba teheted fel orara egy nap.


Ultetni nem szabad, mig magatol nem tud ulni. A hatat is te tamasztod vagy nekitamasztod valaminek? Tapszeres, ugye? Egyebkent felrenyel? Akkor kisebb lyuku cumi kell neki vagy masfajta. Ha meg szopik, akkor ugy szoptasd, hogy te hatradolsz es majdnem fugolegesen a melledre teszed, igy a gravitacio ellen is kell dolgoxnia, nem jon annyira a tej. De semmikepp ne ultesd ugy, hogy a fenekere es neki kelljen tartania magat, ez igy tilos!

2012. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
nem szabadna ültetned,majd ha magától is ül.nem nyelfélre,ha szopik a baba akkorpl.fekve eszik és úgy jó neki. Ha ülve eteted, akkor csak megerőlteti a nyakát.
2012. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy Bumbo székbe 3 hónapos kortól lehet rakni.

De ülve nem tarthatod egészen addig, amíg magától nem ül (tehát kb. 8 hós koráig).

De egyébként a kisbaba fekve sem nyel félre a cumisüvegből (gondolom arra érted az evést), felesleges ültetni, csak megerőlteti magát.

2012. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges ülve etetni,nem fog félrenyelni,álometetésnél sem etetünk ülve,mégsem nyel félre.
2012. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
bumbo szeket 3 honaposan akkor hogyan hasznalhatom,ha NEM SZABAD ULTETNEM?????????????az lehet,hogy kart csinaltam a gyerekben,hogy mindennap ulktetem,tamasztva?de nem eroltetem,hanem igy nezunk tevet,igy eszik stb.
2012. márc. 5. 17:31
 7/27 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Azért teheted Bumbo székbe, mert ott a lábai enyhén magasabban vannak, mint a feneke, és a szék formája is olyan, mint a baba formája (bár én ennek ellenére nem biztos, hogy beletenném a babámat).

Amúgy nem hiszem, hogy ártottál azzal, hogy ültetted, de ezután lehetőleg ne etesd úgy.

2012. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
En sem tennem ebbe a szekbe harom honaposan... Nezi a tevet a babad? Vicces....
2012. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
vicces vagy nem a jatszoszonyegen sir a kezemben ulve meg bamulja tevet orakig
2012. márc. 5. 18:38
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
Hat eleg baj az... No de nem ez volt a kerdes, bocs, hogy leirtam.
2012. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!