Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos babam ulve eszik...

3 honapos babam ulve eszik mar 2honapos koratol, marmint en tartom a fejet, de ulve etetem, hogy nehogy felre nyeljen. Milyen idosen tarthatom ulve a babam? Pl. vettem bumbo szeket, abba bele rakhatom?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 15:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre teszed nemcsak a hátát és a gerincét, de sajnos a fejlödö idegrendszerét is. :(
2012. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

"bámulja a tévét órákig"

és nem csak a csontozatát,a szemét és az idegrendszerét is.

NE ültesd, az első amit mindenki megtanul,hog a baba nem ülhet, csak hamár magától felül.

A második,hogy nem nézhet órákig

2012. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

*tévét. Az a legjobb,ha ez első években egyáltalán nem néz.

(majdnem hatszorosára nő az epilepszia veszélye tévéző babáknál)

2012. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Bár ezek szerint te sem a gyerekkel foglalkozol, hanem a tévét bámulod te is órákig....
2012. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg egy eves statuszon is mondta a gyerekorvos, hogy ne nézzen tv-t a gyerek, mert nagyon nem tesz jót az idegrendszerenek.

3 honapos babát pedig ne ultessetek sehogy! Majd ha ő egyedul felül, akkor lehet.

2012. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
mi koze van az idegrendszernek a tevehez?
2012. márc. 5. 19:30
 17/27 anonim ***** válasza:

a képek változása, a villódzás hatszorosára növeli az epilepszia kialakulását. Ilyen kis gvereknek még tanulnia kéne a távolságot felmérni a szemével, megtanulni fókustálni egy tárgyra, ezt teljesen megzavarja a 2 dimenziós tévé.

Valamint passzív tevékenység, a gyereknek aktív, fejlesztő tevékenységre van szüksége. Ez nem a tévé bamba bámulása.

2012. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
*fókuszálni
2012. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
a babam aldott jo,egyedul is elvan,nem tudtam,hogy karos a teve,az idegeket foleg nem tudtam,es igen,tevezek iotthon,a babam sosem nyafog,azt csinalok,amit akarok,enekelni szoktam neki meg beszelni
2012. márc. 5. 19:39
 20/27 anonim ***** válasza:
83%

"vicces vagy nem a jatszoszonyegen sir a kezemben ulve meg bamulja tevet orakig"


Most akkor elvan egyedül vagy nem? Nem szabad ültetni egy 3 hónapos babát. Órákig én sem bírom a tv-t bámulni. Minek szültél ha nem foglalkozol vele? Nem szoktál olvasni vagy mástól tapasztalatokat gyűjteni mit szabad/mit nem, milyen foglalkoztatók vannak stb.


Ja bocs...ezeket a tv-nem mondja... :/

2012. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!