Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ruhaméretben kérhetnék segítsé...

Ruhaméretben kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés
Pár héten belül elköltözünk kb októberig a tengerpartra, és szeretnék itthon bevásárolni a fiamnak. most 7800gr, és 68,5 cm. Ha 74-es rucikat veszek, napozót, pólót, ujjatlan bodyt, azok kibírják a nyarat szerintetek?
2012. márc. 5. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem. Vegyél 80-ast is egy párat.
2012. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Esélyes... Bár mindig produkálnak olyat, amire nem számítasz..:-)))

Gondolom, elmúlt fél éves, utána azért nem nőnek olyan gomba-mód, úgyhogy tényleg biztos jó lesz... (azért pár 80-assal is nem lősz mellé)

2012. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz jó. A fiam havonta minimum egy, de inkább két centit nőtt 6 és 12 hós kora között., összesen pont 10 centit. Ha ez igaz minden gyerekre, akkor a fiad 78-79 centis lesz 6 hó múlva.
2012. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A lányom egy éves koráig összesen 30 centit nőtt. Egy ruhaméret max.3-3,5 hónapig volt jó rá. Én vennék azért 80-as rucikat is a helyedben.
2012. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

7én lesz 6 hós:) na akkor veszek 80asat is:)

Köszike :)

2012. márc. 5. 13:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Hasonló ütemben növő kisfiam a 74-ket szinte átugrotta, aztán a 80-as sokáig jó volt. Elkezdett mászni és akkor már sokkal lassabban hízott. (egy hónapig egyáltalán nem hízott)
2012. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6 hós? akkor szerintem 74, 80 és 86ossal is készülj.

még nyáron jobb is, ha kicsit lazább rajta, tehát nagyobb.

2012. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze ez a ruha márkájától is függ, mert például a Next rucik nagyobb méretűek. Egyébként hova költöztök, ha nem titok? Irigyellek :))))
2012. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Vir szigetre... kicsit tényleg irigylésre méltó, de aztán belegondoltam hogy hiába tengerpart, akkor is ott lesz a fiam, aki akkor fog megtanulni mászni, járni, apa reggeltől este dolgozik, és hát nem lehet henyélni napozni egész nap, és még remélem hogy talán valamilyen apartmantakarításféle munkát be tudok zsebelni:)

na persze biztod jó lesz:) máshová nem bbiztos hogy elköltöznék csak úgy pikkpakk:) egyébként ha valakinek eszébe jut még vmi hasznos hogy mit vigyek, azt megköszönöm:)

2012. márc. 5. 20:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is már bőven fog kelleni 80as ruha is. Milyen hasznos dolgokra godnoltál? Én amit tuti vinnék, az mindenféle itthon recept nélkül kapható gyógyszer.
2012. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!