Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék? Már 3 napja...

Mit tehetnék? Már 3 napja olyan keveset alszik 10 hetes lányom. Ez nagyon nem jó.

Figyelt kérdés
Ma egész napot összeadva egy órát aludt.tejem van elég és azt se mondanám,hogy fáj a hasa.Meg nagyon nehezen lehet elaltatni. holnap megyünk a védőnőhöz remélem tud segíteni valamit mert én már nem bírom.ez nagyon nem egészséges így.kérem csak olyanok írjanak akik voltak vagy vannak hasonló helyzetben.
2009. jún. 8. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Az en lanyom 6es fel hos. O mindig rossz alvo volt nappal. Van amikor meg a szundikalasokat is beleszamoltam es nem jott ki tobb 1 ora alvasnal, de legalabb ejjel aludt, persze felkelt szopizni. A setaknal aludt nagyobbat. 1 orat. :))) de akkor tel volt.

En is halalra stresszeltem magam, de szerintem semmi ok az aggodalomra. Max 1 kicsit kellemetlen, hogy neha alig van szabad percem.

Most mar fel orakat alszik vagy 3-4x 1 nap. Amikor masfel orat alszik megnezem hogy szuszog-e meg :-)) , annyira hihetetlen.


De lehet nalatok a meleg miatt nem akar aludni. Vagy csak ilyen lett, megvaltozott.

2009. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia,

az én újszülött kisfiam, ha napközben 2 órát aludt, sokat mondok. Csak ölben kucorodva aludt, de olyankor akár 3 órát is. Amint betettük a kiságyba, azonnal felébredt. Ez igy ment kb. 4 hónapos koráig, és akkor magától elaludt ... nem tettem semmit másként. Talán annyit, hogy már többet tudtunk játszani, "beszélgetni", és jobban elfáradt - ezért aludhatott jobban.

Éjszaka nem volt vele gond, mert 6 hetes korától átaludta az éjszakát, szerencsére.


Nem lehet h melege van? Vagy érzékeny lehet a frontokra?

2009. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is voltam így, volt egy ilyen időszakunk, Én kipróbáltam, hogy többször is kivittem levegőre, sétálni, naponta kétszer, és nem tudom, hogy az segített-e, de amióta ezt csináljuk, nemcsak a babakocsiban alszik, amíg kint vagyunk, de itthon is alszik még egy nagyot napközben. Plusz, azóta éjjel nem kel fel. Nem tudom, hogy köze van-e a két dolognak egymáshoz, de amióta ezt csinálom, nincs gond.
2009. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!