Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 16 hónapos, és...

Kislányom 16 hónapos, és nagyon keveset iszik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Csak vizet,és teát hajlandó meginni,meg néha a tejet.Napi 3-4 decit iszik csak.
2011. jan. 2. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem baj a viz,meg a tea.Próbáld fél óránként kinálni.Vagy adjál neki valami rágcsálni valót amitől szomjas lesz.
2011. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbálgatom egész nap,de egyszerűen nem iszik többet.Őrülök,hogy csak a vizet és a teát issza,mert igy is szoktattam,de már próbáltam mindenféle gyümölcsleveket is,de nem kell neki semmi más.
2011. jan. 2. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Azzal ha megkínálod már megtetted amit kellett. A víz és a tea jó. Kínálgasd gyakran, lehet el is felejti a játékban hogy szomjas. Az én lányom is keveset ivott mindíg, aztán két évesen meg átalakult törpevízművé. Azóta folyton inna. A tejet próbáld meg esetleg kakaónak vagy macikávéval. Az enyém a kakaót imádja de csak két éves kora óta azt is. Egyik napról a másikra megitta.
2011. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbálgatom a kakót is,de sajnos az sem kell neki.Örülök,amikor a tejet megissza,reggelire szoktam neki,meg este van mikor iszik 50-100 ml.ennyi!Többet abból sem iszik.Hát remélem ő is ha nagyobb lesz azért inni fog többet!!!Köszi a válaszokat:))
2011. jan. 2. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!